G14 Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 5 szt Fast Buds

32 do systemu lojalnościowego
Cena
160 zł

Producent
Fast Buds

Kod produktu
8869

Dostępny
ks

G14 jest jedną z najbardziej odpowiednich odmian dla początkujących hodowców. Może być uprawiana w każdych warunkach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Więcej

Opis automatycznie kwitnących nasion marihuany G14 Auto pochodzi od oficjalnego producenta Fast Buds. Ze względu na obowiązujące w Czechach przepisy, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich. (więcej)

Automatycznie kwitnące nasiona marihuany G14 Auto od Fast Buds

G14 Auto to wytrzymała i stabilna feminizowana odmiana automatycznie kwitnąca. Została stworzona poprzez hodowlę legendarnej G13 i skrzyżowanie jej z genetycznie cudowną odmianą automatycznie kwitnącą Fast Buds. G14 Auto to bardzo wytrzymała, silna i wydajna hybryda, która jest idealna zarówno dla początkujących, jak i komercyjnych hodowców.

G14 Auto osiąga mniejszą wysokość od 40 do 80 cm. Jest gotowa do zbiorów w zaledwie 9 tygodni po wykiełkowaniu. Wydajność G14 jest wyjątkowa, zapewniając do 400-500 g/m2 indoor i 70-250 g na roślinę outdoor.

Odmiana ta zawiera 18% THC. Nadaje się również do celów leczniczych, takich jak łagodzenie bólu.

Podsumowanie podstawowych informacji na temat genetyki konopi G14 Auto

Genetyka: G13 auto

Genotyp: Sativa 30% / Indica 70%

Wysokość rośliny: 60 - 110 cm

Plon: indoor 400 - 500 gr/m2, outdoor do 50 - 250 g/roślinę

Czas kwitnienia:9 - 10 tygodni

THC: do 21%

Terpeny zawarte w roślinie konopi G14 Auto:

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Limonen - powszechny, ale tym bardziej obfity terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny limonen, pinen