Zkittlez Auto - automatycznie kwitnące nasiona konopi 5 sztuk, Seedsman

Szybkie kwitnienie
29 do systemu lojalnościowego
Cena
149 zł z VAT-em

Producent
Seedsman

Kod produktu
8824

Dostępny
ks

Automatycznie kwitnąca odmiana Zkittlez Auto o bardzo wysokiej zawartości THC (do 24%). Gotowa do zbiorów w 90 dni od zasadzenia. Nie do przegapienia w kolekcji automatycznie kwitnących odmian! Więcej

Zkittlez Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany z banku nasion Seedsman

ZkittlezAuto to jedna z najsłodszych dostępnych odmian automatycznych. Jest to odmiana z dominacją Sativy (60%), która została wyhodowana z Zkittlez (Grape x Grape Apple) skrzyżowanej z Fruit Kush Auto, niezwykłą odmianą owocową wyhodowaną z Fruit Cheese Auto i Blueberry Auto.

Zkittlez Auto pozostaje stosunkowo niską rośliną, rzadko przekraczającą 120 cm wysokości, gdziekolwiek jest uprawiana. Jest to silna roślina, która jest w stanie metabolizować duże ilości składników odżywczych! W pomieszczeniach zamkniętych zdecydowanie zaleca się zapewnienie dobrej i skutecznej filtracji powietrza węglowego w celu neutralizacji silnych zapachów. Cykl życia tej odmiany wynosi około 90 dni od siewu do zbiorów.

W pomieszczeniach produkuje od 400 do 500 g/m2, podczas gdy rośliny uprawiane na zewnątrz produkują nieco więcej, od 500 do 600 g/m2. Rozgałęzienia boczne są bardzo dobre i zaleca się stosowanie podpór / krawatów, aby zapobiec pękaniu i utrzymać kwiaty blisko źródła światła.

Aromat tej odmiany jest słodki i owocowy z nutami cukierków i jagód. Wysoka zawartość THC została zmierzona w przedziale 21-24% przy mniej niż 1% CBD.

Szczegółowe informacje na temat odmiany Zkittlez Auto

Genotyp: z dominacją Sativy

Genetyka: Zkittlez (Grape x Grape Apple) Auto x Auto Fruit (Auto Fruit Cheese x Auto Blueberry)

Czas zbiorów: 90 dni od wykiełkowania

Plon: 400 - 500 g/m2 w uprawie indoor

Wysokość: 80 - 120 cm

THC: 21-24%

Terpeny w Zkittlez Auto

Mircen - jeden z najczęstszych terpenów w konopiach indyjskich, jego aromat można opisać jako ziemisty z nutą piżma i goździków. W konopiach mircen występuje głównie w kwiatach rośliny. Jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Ocimen - Aromat i smak ocimenu są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny występujące w konopiach indyjskich, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednak również działanie przeciwgrzybicze i dlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Limonen - Limonen ma świeży cytrusowy aromat, występujący w skórkach owoców cytrusowych, zwłaszcza pomarańczy, cytryn i grejpfrutów. Ma właściwości przeciwzapalne i jest popularny w aromaterapii.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność střední náročnost
Genetyka Auto Blueberry, Zkittlez