White Widow - feminizowane nasiona marihuany, 5 sztuk G13 Labs

39 do systemu lojalnościowego
Cena
199 zł z VAT-em

Producent
G13 Labs

Kod produktu
9027

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Dominująca Indica o wysokich plonach i pięknym, świeżym kwiatowym aromacie. Więcej

Opis nasion pochodzi od oficjalnego producenta G13 Labs. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

White Widow - feminizowane nasiona marihuany od G13 Labs

Najlepiej sprzedająca się dama wszechczasów. Znana i uwielbiana ze względu na wysokie plony, szybką fazę kwitnienia (55-65 dni) i gęste, wypełnione żywicą kwiaty .Ta dominująca odmiana Indica jest prawdziwie leczniczą rośliną , a jejświeży i kwiatowy aromat w połączeniu ze słodko-kwaśnym smakiem trafi nawet do najbardziej wymagających koneserów .Odporność na wilgoć i niekorzystne warunki klimatyczne sprawia, że jest to jedna z najlepszych odmian do uprawy outdoor w każdym regionie .White Widowmoże dorastać do 2,5 m, produkując 1000 g/roślinę. Idealna do łagodzenia bólu i relaksu.

Szczegóły White Widow

Genotyp: 90% indica / 10% sativa

Genetyka: White Widow X White Widow

Czas kwitnienia : 55-60 dni

Plon indoor: 500 g/m2

Plon outdoor: 900 g/roślinę

Zawartość THC : 18-20%

Terpeny zawarte w White Widow

Pinen - Jeden z najczęstszych terpenów o świeżym aromacie rozmarynu, bazylii i igieł sosnowych, typowy dla drzew iglastych. Ma znaczące działanie przeciwzapalne i może zwalczać zarazki infekcji, dlatego nadaje się do aromaterapii dla osób cierpiących na przykład na astmę.

Kariofilen - pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Ma pieprzny aromat z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe i dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w leczeniu bólu.

Humulen - terpen o charakterystycznym ziemistym, korzennym aromacie z ostrym posmakiem, występujący na przykład w imbirze, goździkach lub kolendrze, ale także w chmielu. Jego właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne sprawiają, że nadaje się do inhalacji jako terapia wspomagająca w przypadku problemów z górnymi i dolnymi drogami oddechowymi.

Myrcene - Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów. Jego silny ziołowy aromat z subtelnym akcentem przypraw jest wzmocniony nutą piżma. Można go znaleźć w trawie cytrynowej, tymianku lub liściach laurowych i chmielu. W konopiach indyjskich koncentruje się szczególnie w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów lub reumatyzm.
Limonen - terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których powszechnie występuje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

Parametry

Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność střední náročnost
Terpeny humulen, karyofylen, limonen, myrcen, pinen