White Widow - feminizowane nasiona konopi 10 sztuk, Seedsman

43 points do systemu lojalnościowego
Cena
219 zł

Producent
Seedsman

Kod produktu
9150

Dostępny
ks

Szybka wersja White Widow z pięknymi błyszczącymi trichomami. Więcej

White Widow - feminizowane nasiona marihuany od Seedsman

Ta szybka White Widow, oparta na krzyżówce indyjskich i brazylijskich rodziców, nadal zachowuje charakterystyczne białe pąki. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać, skróciliśmy czas kwitnienia o cały tydzień. Nadal możesz cieszyć się obfitymi pąkami, owiniętymi trichomami, które błyszczą wraz ze słodkim wyglądem i smakiem. Tylko teraz dzieje się to znacznie szybciej.

Szczegóły White Widow

Genotyp: 50% indica / 50% sativa

Genetyka: brazylijska X południowoindyjska

Czas kwitnienia : 6-8 tygodni

Plon indoor: 350-450 g/m2

Plon outdoor: 450-750 g/roślinę

Wysokość: 100-200 cm

THC : 16-24%

Terpeny zawarte w White Widow

Ocimene - dzięki przyjemnemu słodkiemu zapachowi z kwiatowym akcentem jest przeznaczony do produkcji perfum. Można go znaleźć w ziołach, zwłaszcza w bazylii. Jego właściwości przeciwgrzybicze sprawiają, że jest przydatny w leczeniu problemów skórnych.

Myrcene - jeden z najczęstszych terpenów występujących w roślinach konopi. Jego silny ziołowy aromat z subtelnym akcentem przypraw jest wzmocniony nutą piżma. Można go znaleźć w trawie cytrynowej, tymianku lub liściach laurowych i chmielu. W konopiach indyjskich koncentruje się szczególnie w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów i reumatyzm.

Limonen -Charakteryzuje sięw szczególności typowym aromatem owoców cytrusowych, w których powszechnie występuje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym.W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%), wysoki (15-20%)
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność střední náročnost