White Berry - 3 feminizowane nasiona Paradise Seeds

Działanie Szybkie kwitnienie
Cena
88 zł z VAT-em

Producent
Paradise Seeds

Kod produktu
887

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

White Berry kończy się bardzo szybko i ma się dobrze w systemach SOG. Ten model marihuany ma średnią wysokość z jasnozielonymi liśćmi zdominowanymi przez kwiaty. ... Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

White Berry by Paradise Seeds

White Berry kończy się bardzo szybko i dobrze radzi sobie w systemach SOG. Ten model marihuany ma średnią wysokość z jasnozielonymi liśćmi zdominowanymi przez kwiaty.

Podstawa genetyczna : Sativa / Indica (25/75)

Uprawa w pomieszczeniach : 50 dni z wydajnością 400 - 450 gramów na m²

Uprawa na wolnym powietrzu : dojrzewa na początku października z wydajnością ponad 500 gramów roślin

Zawartość THC: 15-18%


Rosnący raport

White Berry jest dostępna w Paradise Seeds od 2007 roku. Plemię początkowo nazywano „Hashberry”, ale musiano ją zmienić z powodu tej samej nazwy konkurencyjnego szczepu.White Berry to jeden z klasyków Paradise, takich jak Sensi Star czy Sheherazade.

WhiteBerry został wyhodowany w Szwajcarii. Rajskie nasiona zainwestowały znaczne środki w hodowlę tego szczepu. Dołączył do Niemiec w intensywnych testach.

Jak poszło

Biały tytuł sugeruje wysoki udział THC i dlatego może wydawać się indyjski. Ale jest odwrotnie, ponieważ dominuje tylko 1/4 rośliny.

Szczepy dominują w krótkich czasach kwitnienia, tylko 50 dni. Cztery nasiona posadzono w 2-litrowych kalafiorach Mix Strandard firmy Plagron. Światło zapewniło im żarówki MaxGrow Dual Spectrum o mocy 115 W i nawet 400 W HPS PLANTASTAR. Białą jagodę przeniesiono do 6-litrowych kwiatów. Hodowcy rozkwitli wtedy, odcinając cykl świetlny od 18 do 12 godzin. Lampa została zastąpiona przez 600W OSRAM NAV-T. Pierwsza reakcja na zmianę cyklu była szybka, nastąpiła w ciągu tygodnia.

Jedna z roślin była o 25-30% wyższa niż pozostałe trzy.

Rośnie i zmienia kolory

Podczas kwitnienia górne liście białej Betty zmieniły kolor na fioletowy. Rozpoczęcie produkcji żywicy, która stopniowo pokrywała roślinę, również przyczyniło się do zmiany koloru liści. Dlatego White Berry naprawdę zasługuje na swoje biało-białe oznaczenie. Ponadto struktura rośliny jest imponująco gęsta i trwała.

Przy końcowej wysokości i zbiorach zgodnie z instrukcją producenta rośliny pozostają mniejsze do średnich o wielkości 65-85 cm. Ich wydajność w pomieszczeniach wynosiła około 24-30 g. Rajskie nasiona kwitną przez 50 dni. Ale rozciągnie się na 50-55 dni.

Podsumowanie

Ogólne wrażenie White Berry spełnia oczekiwania i nie może zawieść. W porównaniu z innymi modelami z Paradise Seeds, może być również uprawiana na zewnątrz, oferując wyższe plony. Jest uprawiana na zewnątrz na początku października. Bardzo interesujące jest obserwowanie zmian koloru White Berry.

Rosnące liczby

Pochodzenie: nieznany, 75% indica / sativa 25%

Faza wegetacyjna tutaj: 20 dni

Kwiat i iacute; tutaj: 50-55 dni

Podłoże: Plagron Standard Mix

pH: 6,2-6,5

ES: Max. 2,0 mS

Światło fazowe wegetatywne: 2x 115 W MaxLrow Dual Spectrum CFL, następnie 400 W HPS PLANTASTAR

Światło w rozkwicie: 600 W Osram NAV-T

Temperatura: noc: 17-20 ° C, dzień: 23-27 ° C

Wilgotność: 45-55% podczas kwitnienia

Podlewanie: ręcznie

Nawozy: H & G Jeden składnik nawozów podczas kwitnienia

Stymulatory / opcjonalnie Hesi SuperVit, PK 13-14

Wysokość roślin: 65, 70, 77 i 85 cm

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Opakowania 3 nasiona
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Wycena nieznany
Trudność średni
Terpeny karyofylen, myrcen
Genetyka Master Luc