Wedding Cake Auto - nasiona feminizowane 10 szt, Barney´s Farm

92 do systemu lojalnościowego
Cena
461 zł z VAT-em

Producent
Barney's Farm

Kod produktu
8504

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Wedding Cake Auto - feminizowane nasiona marihuany z Barney's Farm


Wedding Cake Auto™ jest pokryty smakowitymi kryształkami cukru jak delikatny tort.
Barney's super Wedding Cake Auto™ ma bardzo mroźną reputację i jest doskonałym dodatkiem do naszej samokwitnącej kolekcji Cali. Wynik krzyżówki Wedding Cake i naszej BF Super Auto #1, ta roślina nie zawodzi swoimi wzmocnionymi cechami. Skywalker OG w naszym Super Auto, tworzy zwiększoną odporność na stres, podczas gdy struktura korzenia budzi życie od 1. Dzień 1.


Dla miłośników białych odmian o kryształowych pąkach, HOLY CAKE AUTO™ to prawdziwa gratka. Dominacja Indica, 65% buddy, ta roślina ma bardzo ciasne odstępy między węzłami. Już po kilku tygodniach od zasadzenia zaczynają się tworzyć ciężkie buds, mieniące się w świetle jak klejnoty.
Po zaledwie 70-75 dniach te żywe, gargantuiczne kwiaty będą ciasno upakowane w idealny kształt, gotowe do zbiorów, na wysokości 90 cm .500 gr/m² jest łatwo osiągalne, ana zewnątrz nawet 750 gr/m² .
THC testowane na poziomie 25%, nie przegapcie tego historycznego dzieła mistrzostwa w kwitnieniu automatycznym z Barney's Farm Lab.

Genetyka Tort weselny Auto

Tort weselny x BF Super Auto

Szczegóły dotyczące odmiany Wedding Cake Auto z feminizowanych nasion marihuany

Genotyp.
Genetyka: Wedding Cake x BF Super Auto
Wysokość roślin na zewnątrz: 90 cm
Czas kwitnienia: 70-75 dni od nasion
Wydajność wewnętrzna: 500 g/m²
Plon na zewnątrz: do 750 kg/roślinę
THC: 25 %.

Terpeny zawarte w roślinie konopi Wedding Cake Auto

limonenLimonene - Limonene jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne stosowany jest wspomagająco przy problemach z układem oddechowym.

karyofylenCaryophyllene - Caryophyllene charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeża. Ma działanie przeciwzapalne, dlatego jest świetną pomocą w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

myrcenMyrcene - Jeden z najczęściej występujących terpenów w konopiach. Ma ziemisty zapach i ostry goździkowy aromat. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny.

Wedding_Cake_Femized_Barneys_Farm_ukazatel_THC

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność malá náročnost
Terpeny limonen
Genetyka Wedding Cake