Tymianek cytrynowy - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Cena
27,20 zł

Producent
Pěstík

Kod produktu
7307

W ciągu 5 dni Watch availability
ks

Olejek z tymianku cytrynowego nadaje się do czyszczenia i leczenia ran i problemów skórnych, ale także stanowi korzystne uzupełnienie środków czyszczących. Więcej

Olejek z tymianku cytrynowego 10 ml


Nasz ekologicznie produkowany olejek eteryczny z cytryny i tymianku jest destylowany przez parę z pachnących liści i kwiatów rośliny cytryny o zapachu cytryny, który rośnie na jasnych, słonecznych polach Waszyngtonu w USA.

Olejek eteryczny z tymianku cytrynowego zawiera dużą ilość aldehydu, cytralu, który jest bardzo szanowany ze względu na swoje właściwości przeciwdrobnoustrojowe i doskonale nadaje się do czyszczenia.


ZALETY STOSOWANIA


Olejek z tymianku cytrynowego ma niezwykłe właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe . Jego właściwości antyseptyczne i przeciwzapalne sprawiają, że jest doskonałym dodatkiem do olejków odżywczych dla skóry i do stosowania w stanach zapalnych skóry , takich jak ukąszenia owadów i ukąszeń owadów.

Oprócz stosowania do czyszczenia i leczenia ran i problemów skórnych, może to być również olejek z tymianku cytrynowegobardzo korzystny dodatek do detergentów . Olejek eteryczny z tymianku cytrynowego może również pomóc oczyścić bakterie i wspomóc zdrowy układ odpornościowy.

Olejek z tymianku cytrynowego może pomóc zmniejszyć stres, zmęczenie, depresję i uczucie melancholii. Ten olejek eteryczny ma również właściwości uspokajające i przeciwskurczowe i może pomóc złagodzić lęk.

Ma również silne właściwości afrodyzjaku.

Parameters

Terpeny karyofylen, myrcen, linalool
Tom 10 ml