Titan F1 - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 3 sztuki, Royal Queen Seeds

Działanie -46% Szybkie kwitnienie
27 do systemu lojalnościowego
Cena
137 zł z VAT-em

Cena standardowa
255 zł z VAT-em

Oszczędzaj
46% (118 zł)

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8707

Dostępny
ks

Titan F1 to jedna z najsilniejszych odmian w naszej ofercie hybryd F1 od Royal Queen Seeds. Dzięki swojemu pochodzeniu genetycznemu jest w stanie produkować duże ilości THC i delikatnych terpenów. Pomimo średniego wzrostu, może produkować imponujące zbiory. Więcej

Opis pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Zgodnie zobowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich. (więcej)

Automatycznie kwitnące nasiona marihuany Titan F1

Niektórzy ludzie od razu kojarzą nazwę Titan z dziećmi boga Urana w mitologii greckiej, podczas gdy inni wiedzą, że Titan jest największym księżycem planety Saturn. Dla osób zainteresowanych konopiami indyjskimi, Titan F1 jest świetną odmianą konopi. Jest to jedna z pierwszych prawdziwych automatycznie kwitnących hybryd F1 i dlatego jest bardzo produktywna, odporna i zupełnie nowa. Mimo że odmiana ta nie pochodzi od ciał niebieskich, nadal ma bardzo imponujących przodków! Doświadczeni hodowcy z RQS stworzyli tę odmianę F1, krzyżując linie wsobne z Blue Dream, Sugar Magnolia i Amnesia.

Titan F1: Jedna z najsilniejszych hybryd F1 od RQS

Ta automatycznie kwitnąca odmiana ma bardzo charakterystyczny profil terpenowy, który składa się głównie z mircenu, farnezenu, ocimenu, bisabololu i limenolu. Wszystkie te związki aromatyczne tworzą aromat z nutami owoców, słodyczy i trawy cytrynowej. Odmiana Titan F1 ma najwyższą zawartość THC w całej gamie RQS F1.

Wysokość około 65 cm sprawia, że odmiana Titan F1 jest naprawdę dyskretna i praktyczna. Ta krzaczasta roślina ma typową morfologię indica i produkuje ogromną ilość terpenów. Jest gotowa do zbiorów po 73 dniach od wykiełkowania. Przygotuj się na jednolitą i spójną odmianę, która może rosnąć w praktycznie każdym środowisku.

Szczegóły odmiany Titan F1

Blue Dream x Sugar Magnolia xAmnesia

Wersja.

Genotyp: hybryda

THC: Niezwykle wysoka zawartość

Plon : Bardzo wysoki

Wysokość : 60-70 cm

Kwitnienie: 42 - 45 dni

Miesiąc zbior ów: 70-75 dni po wykiełkowaniu

Dominujące terpeny: Farnesene, Karyophyllene, Myrcene, Ocimene

Klimat: krótkie lato


Terpeny w Titan F1

Bisabolol - oprócz konopi indyjskich, substancja ta znajduje się na przykład w rumianku i ma kwiatowy aromat. Jest stosowany w leczeniu otwartych ran, zwalcza infekcje. Niektóre badania wskazują, że jest ona również skuteczna w leczeniu wielu chorób zapalnych.

Myrcene - Myrcene ma silny ziołowy aromat z nutami przypraw. Sam w sobie jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i posiada właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Farnesene - Słodki i owocowy terpen farnesene jest głównym terpenem w skórkach zielonych jabłek. Występuje również naturalnie w wielu innych roślinach, takich jak drzewo sandałowe, imbir, pomarańcze, rumianek i chmiel. Nadaje charakterystyczny zapach, który jest często wykorzystywany przez firmy produkujące perfumy i olejki eteryczne. Jest znany ze swojego uspokajającego działania, szczególnie w walce z bezsennością.

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Dzięki cytrusowemu aromatowi i działaniu przeciwzapalnemu jest stosowany jako środek wspomagający leczenie trudności w oddychaniu.

Ocimen - Aromat i smak ocimenu są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednakrównież działanie przeciwgrzybicze idlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność malá náročnost
Terpeny Farnesene, Karyofylen, Myrcen, Ocimen
Genetyka Blue Dream x Sugar Magnolia x Amnesia