Sweet Cherry Pie - nasiona feminizowane 3 szt Sweet Seeds

-32%
Cena
110,60 zł

Standard price
162,80 zł

Save2
32% (52,20 zł)

Producent
Sweet Seeds

Kod produktu
8319

W ciągu 5 dni Watch availability
ks

Słodkie, owocowe rośliny z dominacją indica o wysokich plonach i bardzo wysokim potencjale THC. Więcej

Sweet Cherry Pie Sweet Seeds Nasiona marihuany

Feminizowane nasiona marihuanySweet Cherry Pie potrzebują 8 - 9 tygodni, aby zakończyć kwitnienie, gdy są uprawiane. w pomieszczeniach, natomiast rośliny uprawiane na zewnątrz na półkuli północnej będą gotowe do końca września. Zbiory indoor są dobre lub bardzo dobre na poziomie 400-550 gr/m 2, natomiast outdoor każda roślina powinna wyprodukować 350-600 gr .

Niektóre rośliny mogą wykazywać czerwone i purpurowe zabarwienie pod koniec kwitnienia z powodu genetyki Grand Daddy Purple. Buds są zwarte i gęste z dużą produkcją żywicy.

Aromat Sweet Cherry Pie jest tak słodki i owocowy, jak można się spodziewać, z nutami przypominającymi pieczone cukierki, wiśnie i ziemiste nuty jagód z nutą kwasowości. Bardzo wysoki poziom THC.

Genetyka nasion marihuany Sweet Cherry Pie

Feminizowana Sweet Cherry Pie jest produktem dwóch prawdziwych amerykańskich zawodników wagi ciężkiej, patrz Cherry Pie (Grand Daddy Purple x Durban Poison) x Gelato (Sunset Sherbet x Thin Mint Cookies). Jest to odmiana z dominacją indica (75% indica, 25% sativa) .

Szczegóły dotyczące Sweet Cherry Pie

Genotyp.

Genetyka: Cherry Pie (Grand Daddy Purple x Durban Poison) x Gelato (Sunset Sherbet x Thin Mint Cookies).

Wydajność w pomieszczeniach: 400 - 550 gr/m2

Plon na zewnątrz: 350 - 600 gr/roślinę

Czas kwitnienia: 8-9 tygodni

THC: 18-25%

Terpeny zawarte w nasionach marihuany Sweet Cherry Pie

LimonénLimonene - Bogaty terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których powszechnie występuje, jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

KaryofylenCaryophyllene - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu

MyrcenMyrcene - Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów w historii. Jego silny ziołowy aromat z subtelnym akcentem przypraw wzbogacony jest nutą piżma. Można go znaleźć w trawie cytrynowej, tymianku czy liściu laurowym i chmielu. W konopiach indyjskich jest on skoncentrowany zwłaszcza w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak zapalenie kości i stawów czy reumatyzm.

humulenHumulene - Ma charakterystyczny ziemisty aromat z nutami przypraw. Ze względu na swoje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne jest często stosowany do inhalacji górnych i dolnych dróg oddechowych. Jego zdolności doceniają również osoby cierpiące na częste infekcje zatok, oskrzeli czy nosogardzieli.

Parameters

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość CBD niski (do 1%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wycena nieznany
Trudność střední náročnost
Terpeny karyofylen, humulen, myrcen, limonen