Somango XL - nasiona feminizowane 3 szt Royal Queen Seeds

19 do systemu lojalnościowego
Cena
95 zł z VAT-em

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8522

Dostępny
ks

Somango XL to doskonała odmiana dla inspiracji i kreatywności. Niezależnie od tego, jaki masz nastrój, zachwyci cię. Więcej

Somango XL pochodzi od szczepów rodzicielskich Somango i Critical 47.

Odmiana ta powstała z połączenia dwóch najbardziej produktywnych i wytrzymałych dostępnych roślin, Somango i Critical 47. Ta hybryda została przetestowana na dużą skalę. Od tego czasu jej dostępność wzrosła i zdobyła podziw wielu osób, które kupują te nasiona.

Feminizowana roślina Somango ma genetyczną mieszankę 25% sativy i 75% indica. Roślina rośnie w bardzo skondensowanej formie zachowując przy tym swoje piękno i elegancję. Osiąga maksymalną wysokość 100 cm w uprawie indoor, co czyni ją idealną dla tych, którzy pragną mniejszej rośliny. W uprawie na zewnątrz może dorastać do 200 cm wysokości. Rośliny żeńskie mają liście z jedwabistymi, purpurowymi plamami i pręciki, które są pokryte delikatną warstwą kryształków.

Aby osiągnąć pełny potencjał, idealnie jest dać roślinie około 9 tygodni na dojrzewanie. Niektórzy hodowcy stwierdzili, że roślina przestaje kwitnąć i można ją zbierać już po 8 tygodniach. Przy uprawie na zewnątrz czas zbiorów przypada na koniec września.

Roślina jest bardzo odporna i ogólnie uważana za mało wymagającą. Mimo tendencji do bycia byliną, wytwarza gęsty wzrost, który wymaga zagospodarowania. Staranna kontrola wilgotności, w której jest uprawiana, zapobiegnie pleśni i zapewni, że zdrowe rośliny będą nadal produkować duże pąki.

Zawartość THC wynosi około 18%.

Szczegóły odmiany feminizowanej Triple G Auto

Genotyp: Sativa 60% Indica 40%

Somango x Critical 47

Wydajność w pomieszczeniach: 525 - 575 g/m2

Plon na zewnątrz: 550 - 600 g/roślinę

Wysokość w pomieszczeniach: 60 - 100 cm

Wysokość zewnętrzna: 120 - 200 cm

Czas kwitnienia: 8 - 10 tygodni

THC: 18%

Smak: owocowy

Terpeny konopi zawarte w roślinie Triple G Auto

myrcenMyrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach. Jego aromat jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

limonenLimonene - Limonene jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne stosowany jest wspomagająco przy problemach z układem oddechowym. Jest to bardzo silny antyoksydant o działaniu przeciwwirusowym i zdolności do łagodzenia nagłych negatywnych objawów cukrzycy.

humulenHumulene - Humulene ma wyraźny ziemisty aromat z ostrymi nutami przypraw. Występuje głównie w chmielu, imbirze, goździkach i kolendrze. Ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, dlatego też jest głównie wykorzystywany do wdychania leczniczych oparów w celu rozluźnienia dróg oddechowych. Zmniejsza również stan zapalny związany z alergiami, które prowadzą do astmy.

karyofylenCaryophyllene - Caryophyllene charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeża. Ma działanie przeciwzapalne, dlatego jest świetną pomocą w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Obsah THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność střední náročnost
Terpeny mieszanka terpenów