Sensi Amnesia - feminizowane nasiona konopi 5 sztuk, Sensi Seeds

Cena
179,10 zł

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
8361

Dostępny
ks

Feminizowana odmiana Sensi Amnesia to w 65% sativa, w 35% indica. Te nasiona konopi zostały opracowane po sukcesie jej wariantu kwitnącego automatycznie, który został wydany w ramach projektu badawczego Sensi Seeds 2020. Więcej

Sensi Amnesia - feminizowane nasiona marihuany od Sensi Seeds

Odmiana konopi Sensi Amnesia z dominacją sativy została opracowana na podstawie sukcesu jej automatycznie kwitnącej odmiany Sensi Amnesia Automatic.

Feminizowane nasiona marihuany zawierają w swojej genetyce hawajską indicę, jamajską perłę i Afghan #1. Feminizowana odmiana marihuany Sensi Amnesia składa się w 65% z sativy i 35% z indica.

Rośliny rosną stosunkowo wysoko i mają dłuższy czas kwitnienia - do 10 tygodni. Warto jednak poczekać, gdyż szczep ten daje piękne plony.

Sensi Amnesia może być umieszczona zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Idealny jest klimat umiarkowany lub kontynentalny.

Rośliny są wytrzymałe o kształcie choinki. Będą potrzebowały dużo miejsca, aby rozkwitnąć.

Podstawowe informacje o odmianie konopi Sensi Amnesia

Genotyp: 65 % sativa i 35 % indica

Genetyka: Hawaiian Indica x Jamaican Pearl x Afghani #1

Wysokość na zewnątrz: do 2 metrów

Czas kwitnienia: 10 tygodni

Terpeny zawarte w roślinach konopi Sensi Amnesia

limonenLimonene - Limonene jest jednym z najczęściej występujących terpenów konopi. Ma dobre właściwości przeciwzapalne i jest silnym antyoksydantem.

myrcenMyrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach konopi. Jego zapach jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Parameters

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp sativa
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Terpeny myrcen, limonen
Genetyka Afghani, Hawaiian, Jamaican