Ruderalis Skunk - Nasiona 10 szt. Standardowych Sensi Seeds

Szybkie kwitnienie
49 do systemu lojalnościowego
Cena
249 zł z VAT-em

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
6622

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Ruderalis Indica został wyhodowany jako psychoaktywna hybryda wykazująca cechy konopi, ale o znacznie wyższej zawartości THC niż jej dzikie. Więcej

Opis towarów pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów zbierania. ( więcej )

Ruderalis Skunk Standard firmy Sensi Seeds

Ruderalis Skunk to najpotężniejsze potomstwo konopi. Ruderalis skrzyżował się ze Skunk nr 1, aby być bardziej dochodowym, a jednocześnie udawało mu się udowodnić, że jest w klimacie umiarkowanym.

Nosorożec cannabis rośnie dziko w północno-wschodniej Europie i ma cechy roślin automatycznie kwitnących. Nawet Thc jest wyższy niż konopie konwencjonalne. Możesz więc mieć pewność, że nawet zła pogoda nie wpłynie na dojrzewanie rośliny.

Ruderalis Indica została wyhodowana jako psychoaktywna hybryda wykazująca cechy konopi, ale o znacznie wyższej zawartości THC niż jej dziki krewny. Ruderalis Skunk byłwyhodowany z przeciwnymi cechami, zachował żywotność konopi konopi, ale wziął pozostałe postacie ze Skunk n.

Około 50% roślin będzie zachowywać się jak automatycznie kwitnące. Podobnie jak Ruderalis indica, Ruderalis Skunk kwitnie jak tylko siódmy liść pojawi się na młodej roślinie, a zatem nie zależy od okresu światła (okres kwitnienia 5-10 tygodni). Pozostałe 50% roślin zaczyna kwitnąć w ciągu dnia i nocy.

Długość kwiatu jest podobna do Early Girl i Early Skunk. Ta połowa roślin będzie miała większą wydajność.

Ruderalis Skunk jest podobny do Skunk, ale jest trochę wyższy niż zwykła indica. Rośliny kwitnące nie mają więcej niż 2 metry wysokości.

Genetyka : Indica

Długość kwitnienia : wrzesień / październik

Wydajność : ponad 300 g

Wysokość rośliny : 200 - 300 cm

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja regularny
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Opakowania 10 nasion
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność średni
Terpeny karyofylen, myrcen, pinen
Genetyka Skunk n.1