Royal Kush Automatic - nasiona autofloweringowe 5szt, Royal Queen Seeds

-9%
Cena
81 zł z VAT-em

Cena standardowa
89 zł z VAT-em

Oszczędzaj
9% (8 zł)

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8534

Dostępny
ks

Royal Kush Automatic to feminizowane nasiona konopi, które są szybkie i stosunkowo łatwe w uprawie. Daje onamieszance automatycznie kwitnącej częściowe odwzorowanie genetyki Kush , dzięki czemu roślina może mieć bardzo silny aromat podczas kwitnienia. Więcej

Feminizowane nasiona marihuany Royal Kush Automatic

Royal Kush Automatic został stworzony poprzez skrzyżowanie automatycznie kwit nących szczepów Ruderalis z szybko kwitnącymi konopiami, w wyniku czego powstała hybryda z dominacją indica, szybkim kwitnieniem i kompaktowym rozmiarem. Royal Kush Automatic ma bardzo intensywny aromat podczas kwitnienia, który można określić jako korzenny i owocowy. Royal Kush Automatic kwitnie przez około 8-9 tygodni i osiąga wysokość do 90 cm.

Podczas kwitnienia roślina wytwarza gęste pąki. Daje szczytowy plon 300-350 gr/m2 w pomieszczeniach i 120-170 gr/roślinę na zewnątrz. Roślina jest łatwa w uprawie i stanowi doskonały wybór dla wszystkich miłośników odmian automatycznie kwitnących.

Podobnie jak inne nasiona od Royal Queen Seeds, nasiona Royal Kush Automatic są feminizowane, co sprawia, że ich uprawajest jeszcze łatwiejsza, ponieważ wśród roślin nie ma samców .

Szczegóły dotyczące Royal Kush Automatic

THC: 13%

CBD: średnie

Wydajność w pomieszczeniach: 300 - 350 gr/m2

Plon na zewnątrz: 120 - 170 gr/roślinę

Wysokość wewnątrz: 60 - 90 cm

Wysokość na zewnątrz: 120 - 150 cm

Kwitnienie: 6 - 7 tygodni

Miesiąc zbioru: 8-9 tygodni po wschodach

Wyposażenie genetyczne: OG Kush x Ruderalis

Typ: Sativa 20% Indica 50% Ruderalis 30%

Działanie: fizyczne, rozjaśniające wysokie

Smak: ziemisty, sosnowy, słodki

Klimat: Łagodny

Terpeny zawarte w Royal Bluematic

Caryophyllene - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, więc jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu. Bardzo powszechny terpen występujący w roślinach marihuany.

Humulene - Terpen o charakterystycznym ziemistym, korzennym aromacie z ostrym posmakiem można znaleźć np. w imbirze, goździkach czy kolendrze, ale także w chmielu. Jego właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne sprawiają, że może być stosowany do inhalacji jako terapia wspomagająca przy problemach górnych i dolnych dróg oddechowych.

Myrcene - Myrcene ma silny ziołowy aromat z nutami przypraw. Sam w sobie jest bardzo silnym antyoksydantem i ma działanie przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Zawartość THC średni (10-15%)