Royal Domina - nasiona feminizowane 3 szt Royal Queen Seeds

-5%
Cena
87 zł z VAT-em

Cena standardowa
92 zł z VAT-em

Oszczędzaj
5% (5 zł)

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8528

Dostępny
ks

Royal Domina jest połączeniem Black Domina zegzotyczną genetyką Kalijah. Rezultatem jest hybryda jak żadna inna, z okresem kwitnienia około 9-10 tygodni. Więcej

Feminizowane nasiona marihuany Royal Domina

Royal Domina Feminized jest bardzo łatwą w uprawie rośliną, która nie wymaga specjalnej wiedzy, doświadczenia czy technik. Może być uprawiana w pomieszczeniach, na zewnątrz i w szklarni. W pomieszczeniach należy spodziewać się, że roślina ta dorasta do wysokości 90-130 cm, natomiast na zewnątrz osiągnie 140-180 cm. W pomieszczeniach zamkniętych okres kwitnienia trwa 7 - 8 tygodni.

Royal Domina ma bardzo specyficzny aromat skupiony na ziemistych nutach cytrusowych, które unoszą się na delikatnej fali słodyczy.

Zawartość THC wynosi około 20%.

Szczegóły dotyczące feminizowanej odmiany Royal Domina

Genotyp: 15% Sativa / 85% Indica

Genetyka: Black Domina i Kalijah

Wydajność w pomieszczeniach: 525 - 575gr/m2

Plon na zewnątrz: 550 - 600 g/roślinę

Wysokość wewnątrz: 90 - 130 cm

Wysokość na zewnątrz: 140 - 180m

Czas kwitnienia: 9 - 10 tygodni

THC: 20%

Terpeny konopi zawarte w roślinie Royal Domina

Myrcene - iNajczęściej występujący w roślinach terpen. Jego aromat jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Humulene - Humulene ma charakterystyczny ziemisty aromat z ostrymi nutami przypraw. Występuje głównie w chmielu, imbirze, goździkach i kolendrze. Ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, dlatego głównie stosuje się go do wdychania leczniczych oparów w celu rozluźnienia dróg oddechowych. Zmniejsza również stan zapalny związany z alergiami, które prowadzą do astmy.

Caryophyllene - Caryophyllene ma typowy korzenny zapach z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeża. Ma działanie przeciwzapalne, dlatego jest świetną pomocą w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność střední náročnost
Genetyka Black Domina