Royal AK nasiona feminizowane 3 szt Royal Queen Seeds

Szybkie kwitnienie
20 do systemu lojalnościowego
Cena
100 zł

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8563

Dostępny
ks

Nasiona marihuanyodmiany feminizowanej z genami popularnego szczepu znanego również jako AK-47. Jest to bardzo silna odmiana marihuany, która wyróżnia się pikantnym aromatem i nutą igieł sosnowych. Więcej

Opis nasion feminizowanych Royal AK pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Przy obecnym prawie Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Feminizowane nasiona marihuany Royal AK z Royal Queen Seeds

Royal AK to roślina, która jest łatwa w uprawie, dzięki czemu jest dość popularna. Jest inaczej znana jako AK47, a inne firmy próbują ją naśladować za pomocą różnych hybryd. Kałasznikowa to krzyżówka AK i Białej Wdowy. Oferuje niesamowicie czysty efekt, jednocześnie oferując trwały efekt indica.

Odmiana Royal AK znana jest ze swoich cech wzrostowych, takich jak szybki wzrost gałęzi bocznych czy krótki czas kwitnienia, który z reguły nie przekracza 9 tygodni. Wysokość tej odmiany jest przeciętna i zazwyczaj nie rośnie więcej niż 2 metry. Jest to w przeważającej części sativa, która rośnie bardziej jak indica. Jest znana z niesamowicie silnego aromatu. Zapach jest mieszanką jagód i oleju napędowego. Znana jest ze stosunkowo stałego, wysokiego plonu.

Szczegóły dotyczące odmiany konopi Royal AK

THC: 19 %.

CBD: Niski

Wydajność wewnętrzna: 525 - 575 gr/m2.

Plon na zewnątrz: 600 - 650 gr/roślinę

Wysokość wewnątrz: 80 - 140 cm

Wysokość zewnętrzna: 130 - 170 cm

Kwitnienie: 8 - 9 tygodni

Miesiąc zbiorów: początek października

Genetyka: Kolumbijska, Meksykańska, Tajska i Afgańska.

Typ: Sativa 60% Indica 40%

Aromat : sosnowy, owocowy, skunksowy, ziemisty

Terpeny konopne w roślinie Royal AK

Caryophyllene - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, więc jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu. Bardzo powszechny terpen występujący w roślinach marihuany.

Myrcene - Najczęściej występujący w roślinach terpen. Jego zapach jest bardzo ziemisty i korzenny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Parametry

Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość THC średni (10-15%)
Lokalizacja w środku, outdoor
Genetyka Ruderalis