Purple Punch OG XL Auto - nasiona feminizowane 5 szt Sweet Seeds

-19%
36 do systemu lojalnościowego
Cena
180 zł z VAT-em

Cena standardowa
223 zł z VAT-em

Oszczędzaj
19% (43 zł)

Producent
Sweet Seeds

Kod produktu
8339

Dostępny
ks

Wysoce żywiczna, szybka, produktywna, zdominowana przez indica odmiana auto. Więcej

Purple Punch OG XL Auto Marijuana Seeds by Sweet Seeds

Te feminizowane nasiona marihuany XL Auto produkują mnóstwo aromatycznej żywicy, która jestbardzo bogata w terpeny. Jej skład genetyczny to 71,5% indica, 27,7% sativa itylko 0,8% ruderalis . Nadaje się do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz ,dorasta do wysokości 60-120 cm . W pomieszczeniach zamkniętych cały cykl życiowy trwa zaledwie 8 tygodni, aplony kształtują się na poziomie 400 - 500 gr/m2, natomiast w przypadku uprawy na wolnym powietrzu uzyskamy 60 - 180 gr/roślinę .Idealny do produkcji ekstraktów.

Niektóre pokażą czerwone/purpurowe kolory z dziedzictwa Grand Daddy Purple. Aromat jest bardzo silny i słodki z pikantnymi nutami OG Kush. Zawartość THC wynosi 18 - 22% z 0,5% CBD.

Genetyka Purple Punch XL Auto Marijuana Seeds

Purple Punch OG XL Auto jest produktem skrzyżowania elitarnego klonu Purple Punch OG® (Purple Punch (Larry OG x Grand Daddy Purple) x Star Killer (Skywalker OG Kush x Rare Dankness #2)) z popularnym auto Sweet Seeds. Odmiana kwitnąca Killer Kush Auto®.

Szczegóły dotyczące Purple Punch XL Auto Marijuana Seeds

Genotyp: 71,5% Indica / 27,7% Sativa

Genetyka: Purple Punch OG® x Killer Kush Auto®.

Wydajność w pomieszczeniach: 400 - 500 gr/m2

Plon na zewnątrz: 60 - 180 gr/roślinę

Czas kwitnienia: 8 tygodni od wykiełkowania

Wysokość: 60-120 cm

THC: 18-22%

Terpeny zawarte w nasionach marihuany Purple Punch XL Auto

LimonénLimonene - Bogaty terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których powszechnie występuje, jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

KaryofylenCaryophyllene - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu

MyrcenMyrcene - Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów w historii. Jego silny ziołowy aromat z subtelnym akcentem przypraw wzbogacony jest nutą piżma. Można go znaleźć w trawie cytrynowej, tymianku czy liściu laurowym i chmielu. W konopiach indyjskich jest on skoncentrowany zwłaszcza w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak zapalenie kości i stawów czy reumatyzm.

humulenHumulene - Ma charakterystyczny ziemisty aromat z nutami przypraw. Ze względu na swoje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne jest często stosowany do inhalacji górnych i dolnych dróg oddechowych. Jego zdolności doceniają również osoby cierpiące na częste infekcje zatok, oskrzeli czy nosogardzieli.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność střední náročnost
Terpeny humulen, karyofylen, limonen, myrcen