Purple Punch OG - nasiona feminizowane 3 szt Sweet Seeds

-8%
27 points do systemu lojalnościowego
Dostępność
Produkt nie jest już w ofercie

Producent
Sweet Seeds

Kod produktu
8317

Dominuje Indica z dobrymi plonami i wysokim do bardzo wysokiego poziomem THC. Więcej

Nasiona marihuany Purple Punch OG Sweet Seeds

Feminizowane nasiona konopiPurple Punch OG wytwarzają gęste pąki pokryte dużą ilością aromatycznej żywicy. Produkcja terpenów jest bardzo wysoka, co sprawia, że Purple Punch OG bardzo dobrze nadaje się do tworzenia ekstraktów i koncentratów. Genetyka Grand Daddy Purplemoże powodować, że niektóre rośliny wykazują purpurowe/czerwone kolory zarównow kwiatach, jak i liściach.

Aromat jest przepysznie złożony, słodki i owocowy, z pikantnym podtekstem OG Kush wraz z nutą cytryny. Zawierają one wysoki poziom THC.

Te feminizowane nasiona mogą być uprawiane w pomieszczeniach lub na zewnątrz.

Genetyka nasion marihuany Purple Punch OG

Odmiana ta jest hybrydą powstałą z elitarnego klonu Purple Punch (Larry OG x Grand Daddy Purple) z elitarnym klonem Star Killer (Skywalker OG Kush x Rare Dankness #2) - dwóch mistrzowskich genotypów o uznanym prestiżu na międzynarodowej scenie konopi.

Szczegóły dotyczące Purple Punch OG

Genotyp: Indica 80% / Sativa 20%

Genetyka: Purple Punch (Larry OG x Grand Daddy Purple)

Wydajność w pomieszczeniach: 400-550 g/m²

Plon na zewnątrz: 350-600 g/roślinę

Czas kwitnienia: 8 tygodni

THC: 18-22%

Terpeny zawarte w nasionach marihuany Purple Punch OG

LimonénLimonene - Bogaty terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których powszechnie występuje, jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

KaryofylenCaryophyllene - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu

MyrcenMyrcene - Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów w historii. Jego silny ziołowy aromat z subtelnym akcentem przypraw wzbogacony jest nutą piżma. Można go znaleźć w trawie cytrynowej, tymianku czy liściu laurowym i chmielu. W konopiach indyjskich jest on skoncentrowany zwłaszcza w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak zapalenie kości i stawów czy reumatyzm.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość CBD niski (do 1%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wycena nieznany
Trudność střední náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen