Purple Punch Auto - nasiona samokwitnące 3 szt Barney's Farm

Cena
71 zł

Kod produktu
7925

Dostępny
ks

Nasiona marihuany samokwitnące z banku nasion BARNEY´S FARM. Odmiana Purple Punch Auto została stworzona przez połączenie odmian Purple Punch i Critical Auto. Więcej

Opis nasion konopi Purple Punch Auto pochodzi od oficjalnego producenta Barney's Farm. Zgodnie z obowiązującym prawem czeskim towary te mają ograniczone zastosowanie i są wykorzystywane wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Fioletowy Punch Car z BARNEY´S FARM

Samokwitnące nasiona marihuany Purple Punch Auto są reprezentowane przez bank nasion Barney's Farm. To jest automatyczne kwitnienie  odmiana o dominującym genotypie indica. Powstała dzięki połączeniu plemion Purple Punch i Critical Auto.

Charakterystyczne są rośliny rozgałęzione, dzięki którym odmiana ta może pochwalić się doskonałymi plonami. Jest to odmiana mało wymagająca i odporna. Nadaje się do umieszczenia wewnątrz i na zewnątrz . Czas kwitnienia to około 50-60 dni.

Rośliny konopi dorastają do wysokości około 80 cm.

Szczegóły odmiany Purple Punch Auto

Genotyp: indica 80%, sativa 20%

Genetyka: Purple Punch X Critical Auto

Wysokość: 70 - 80 cm

Czas kwitnienia: 8-9 tygodni

Wydajność wewnętrzna : 350 400 g / m2

Wydajność na zewnątrz: 400 g/roślinę

THC: 18%

Terpeny zawarte w roślinie konopi Purple Punch Auto

kariofilen Caryophyllene - Terpen obecny w roślinach marihuany pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprzowym aromatem z nutami drzewnymi. Poza działaniem przeciwzapalnym typowym dla innych terpenów ma również działanie przeciwbólowe, dzięki czemu jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale również w łagodzeniu bólu.

terpen myrcen Myrcen - Jest to jeden z najczęstszych terpenów w historii. Jego mocny ziołowy aromat z subtelnym akcentem korzennym sprawia, że piżmo jest jeszcze wyjątkowe. Znajdziemy go w trawie cytrynowej, tymianku czy liściu laurowym i chmielu. W konopiach koncentruje się głównie w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów czy reumatyzm.

Fioletowy poncz - nasiona samokwitnące - wskaźnik THC

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność mały
Terpeny karyofylen, myrcen
Genetyka Critical Auto, Purple Punch