Purple Lemonade FF - feminizowane nasiona marihuany 5 szt Fast Buds

Szybkie kwitnienie
45 do systemu lojalnościowego
Cena
227 zł z VAT-em

Producent
Fast Buds

Kod produktu
8872

Dostępny
ks

Purple Lemonade FF to wielokrotnie nagradzana hybryda stworzona przez Fast Buds. Z potencjałem do zapewnienia ogromnych plonów, odmiana ta szczyci się kolorowym połączeniem fioletu, różu i głębokiego pomarańczu, co sprawia, że wygląda absolutnie oszałamiająco. Więcej

Opis feminizowanych nasion marihuany Purple Lemonade FF pochodzi od oficjalnego producenta Fast Buds. Zgodnie z obowiązującym prawem w Czechach, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Feminizowane nasiona marihuany Purple Lemonade FF od Fast Buds

Purple Lemonade FF to feminizowana, fotoperiodyczna odmiana stworzona przez skrzyżowanie genetyki Tangie i Purple Lemonade Auto, dzięki czemu z łatwością konkuruje z każdą odmianą automatycznie kwitnącą.

Jej piękne fioletowe pąki są gotowe do zbiorów w zaledwie 7-8 tygodni. Osiąga wysokość około 200 cm. Purple Lemonade FF to świetny wybór dla hodowców z dowolnym doświadczeniem, ponieważ jest to silna odmiana, która rozwija się przy standardowej pielęgnacji zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Hodowcy mogą spodziewać się plonów na poziomie 450-550 g/m² w uprawie indoor i 350-550 g/roślinę w uprawie outdoor.

Zawiera do 25% THC.

Podsumowanie podstawowych informacji na temat genetyki konopi Purple Lemonade FF

Genetyka: Tangie x Purple Lemonade Auto

Genotyp: Sativa 55% / Indica 45%

Wysokość rośliny: do 200 cm

Plon: indoor 450 - 550 gr/m2, outdoor do 350 - 550 g/roślinę

Czas kwitnienia:7 - 8 tygodni

THC: do25%

Terpeny zawarte w roślinie konopi Purple Lemonade FF:

Limonen - powszechny, ale tym bardziej obfity terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.


Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny limonen
Genetyka Tangie