Purple Bud - feminizowane nasiona marihuany 10 sztuk, Sensi Seeds

Cena
183,90 zł

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
8359

W ciągu 5 dni Watch availability
ks

Feminizowane nasiona marihuany Purple Bud firmy White Label zostały stworzone z linii Hindu Kush. Ta odmiana marihuany produkuje głównie fioletowe rośliny. Więcej

Purple Bud - feminizowane nasiona marihuany od Sensi Seeds

Feminizowane nasiona marihuany odmiany Purple Bud zostały wyhodowane z krzyżówki afgańsko-jamajskiej, która została następnie skrzyżowana z odmianami Hindu Kush i Purple Kush.

Linia Hindu Kush obejmuje jedne z najbardziej cenionych szczepów na świecie.

Ta odmiana marihuany produkuje głównie fioletowe rośliny kwitnące, ale ponieważ każda roślina jest indywidualna, niektóre zawsze pozostaną zielone. Wynika to z naturalnie występujących różnic i jest bardzo charakterystyczne dla tego typu konopi.

Purple Bud nadaje się zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz. Nie przeszkadza jej chłodny klimat z szybko kończącym się latem. Z kolei niskie temperatury wzmocnią fioletowy kolor roślin.

Czas kwitnienia jest stosunkowo krótki, około 9 tygodni.

Szczegóły dotyczące feminizowanej odmiany marihuany Purple Bud

Genotyp: dominująca indica

Genetyka: Afghani x Jamaican x (Hindu Kush x Purple Kush)

Czas kwitnienia: ok. 9 tygodni

Terpeny zawarte w roślinach konopi Purple Bud

myrcenMyrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach konopi. Jego zapach jest bardzo ziemisty i korzenny z nutą piżma. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

limonenLimonene - Limonene jest jednym z najczęściej występujących terpenów konopi. Ma dobre działanie przeciwzapalne i jest silnym antyoksydantem.

pinenSosna - Ma działanie przeciwzapalne, które jest szczególnie mile widziane przez astmatyków, dla których świeże powietrze jest balsamem dla dróg oddechowych. Oferuje również szereg potencjalnie leczniczych efektów, a jednocześnie jest w stanie zwalczyć wszelkie zakaźne zarazki.

Parameters

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Terpeny myrcen, limonen, pinen
Genetyka Afghani, Hindu Kush, Jamaican