Pure Power Plant - feminizowane nasiona konopi 5 sztuk, Sensi Seeds

Cena
223 zł

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
8355

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Feminizowana odmiana Pure Power Plant z tajną genetyką jest odmianą szybko kwitnącą. Oferuje zbiory w super szybkim czasie. Te wysokiej jakości nasiona marihuany z przewagą nasion sativa pochodzą z banku nasion Sensi Seeds. Więcej

Pure Power Plant - feminizowane nasiona marihuany od Sensi Seeds

Szybko kwitnąca odmiana konopi Pure Power Plant ma genotyp dominujący sativy . Feminizowane nasiona marihuany dla banku nasion Sensi Seeds mają klasyfikowaną genetykę. Wiadomo jednak, że macierzysta roślina sativa pochodzi z RPA, a roślina indica z USA.

Ta odmiana marihuany daje bogate plony. Można go umieścić zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Jednak Czysta Elektrownia bardziej nadaje się do ciepłego klimatu.

Rośliny są gotowe do zbiorów w superszybkim czasie, co czyni tę odmianę idealną dla osób szukających szybkich rezultatów. Średni czas kwitnienia wynosi od 50 do 60 dni. Zbiorów na zewnątrz można spodziewać się od połowy września do połowy października.

Wydajność wynosi około 700 g/m2.

Kolejną zaletą tej odmiany jest jej odporność na mączniaka.

Informacje na temat feminizowanej odmiany Michka

Genotyp: 60% sativa, 40% indica

Czas kwitnienia: 50 - 60 dni

Wydajność w pomieszczeniach: 450 - 600 g/m2

Wydajność na zewnątrz: 600 -700 g/m2

Wysokość roślin: 100 - 140 cm

Zbiór na zewnątrz: połowa września/połowa października

Terpeny zawarte w roślinach konopi Pure power Plant

terpen_limonenLimonene - Terpen o charakterystycznym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje powszechnie, jest kolejnym członkiem rodziny terpenów konopi. Limonen jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

myrcenMyrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach konopi. Jego zapach jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp sativa
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny myrcen, limonen