Pochodzenie CBG - 10szt nasion samokwitnących Cannapio

Szybkie kwitnienie Niska THC
32 do systemu lojalnościowego
Cena
163 zł

Producent
Cannapio

Kod produktu
7739

Dostępny
ks

Pochodzenie CBG to wysokiej jakości feminizowana samokwitnąca odmiana o wysokiej zawartości CBG. Więcej

Opis towaru pochodzi od oficjalnego producenta w kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów kolekcjonerskich. (jeszcze)

Pochodzenie CBG

Odmiana CBG Origin, jak sama nazwa wskazuje, ma niezwykle wysoką zawartość aktywnego kannabinoidu CBG , a mianowicie 12,7%. CBG Origin sprzyja odprężeniu i uspokojeniu , bez negatywnych skutków psychoaktywnych. Kannabinoid CBG nie powoduje odurzenia.

Zasadniczo odmiana CBG Origin składa się z konopi z rodzaju Indica , które następnie krzyżuje się z wyselekcjonowanymi i najwyższej jakości odmianami konopi pochodzącymi ze Szwajcarii. Nasiona pochodzenia CBG są feminizowane i samokwitnące, co eliminuje wiele zmartwień podczas procesu uprawy.

Ten model wyróżnia się również bardzo urzekającym profilem terpenów z pełnym drzewnym aromatem. Najsilniejsze terpeny to pinen, kariofilen, humulen , które mogą wspierać potencjalne efekty terapeutyczne tego modelu konopi.

Właściwości i potencjał zawartych terpenów

Pinen

Cechą charakterystyczną jest bardzo świeży, wyrazisty, ale dyskretny zapach ziół i innych traw. W swoim aromacie i smaku łączy nuty rozmarynu, bazylii i leśnych aromatów. Ten terpen jest całkowicie charakterystyczny dla drzew iglastych.

Ze względu na swoje właściwości przeciwzapalne znajduje zastosowanie w aromaterapii i inhalacji w leczeniu chorób astmatycznych i infekcji dróg oddechowych.

Caryophyllene

Ten terpen wyróżnia się wyraźnie ostrym aromatem pieprzu z drzewnymi tonami, co jest połączeniem, które wygląda bardzo świeżo.

Caryophyllene ma działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe , co może potencjalnie pomóc złagodzić ból. Jest również stosowany jako esencja w mieszaninach inhalacyjnych, gdyż działanie przeciwzapalne może korzystnie wpływać na górne drogi oddechowe.

Co ciekawe, kariofilen może bezpośrednio wpływać na układ endokannabinoidowy i wchodzić w interakcje z jego receptorami, w szczególności receptorami CB2 . Ta zdolność nie została jeszcze wykazana w przypadku żadnego innego terpenu.

Humulen

Humulen to typowy przedstawiciel korzennych i jednocześnie ziemistych, pachnących olejków eterycznych z lekko cierpkim odcieniem. W naturze obfituje w chmiel.

Jest szczególnie ceniony za działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne . Dlatego jest często stosowany przy wdychaniu oparów medycznych w celu rozluźnienia dróg oddechowych.Terpen docenią zwłaszcza osoby z różnymi alergiami, astmą czy innymi infekcjami dróg oddechowych.

Szczegóły odmiany CBG Origin

CBG: 12,7%

CBD: 0,65%

Całkowity THC: 0,08%

Genetyka: Secret Hybrid (Indica)

Rodzaj: nasiona feminizowane / samokwitnące

Żniwa i plony

Okres zbiorów odmiany CBG Origin wynosi około 50 dni . Plony mogą się różnić w zależności od metody uprawy, tj. Indoor vs. Outdoor . Jeśli odmiana jest uprawiana na wolnym powietrzu, można spodziewać się plonu 350 g z rośliny.

Całkowita zawartość związku THC w tej odmianie jest poniżej ustawowego limitu, czyli do 0,3%.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC niski (do 10%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność średni
Terpeny humulen, karyofylen, pinen
Genetyka Candida
Substancja aktywna CBG
Batch Origin CBG 04/2023
Kwota 10 sztuk