Pink Hokkaido - feminizowane nasiona marihuany, 3 sztuki Exotic Seed

-23%
Cena
72 zł z VAT-em

Cena standardowa
94 zł z VAT-em

Oszczędzaj
23% (22 zł)

Producent
Exotic Seed

Kod produktu
9022

Dostępny
ks

Ogólnie odziedziczyła pożądane cechy po Animal Mints BX1, Seedjunky OG #32, Nicole i Larry S1. Więcej

Opis nasion pochodzi od oficjalnego producenta Exotic Seed. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Pink Hokkaido - feminizowane nasiona marihuany od Exotic Seed

Z wyraźnym smakiem kwaśnej cytryny i paliwa, ta genetyka, utworzona przez skrzyżowanie (Animal mints bx1 #3 x Seedjunky OG #32) x "Nicole x Larry S1", charakteryzuje się intensywnym smakiem i efektem, który się rozpoczyna. Jest bardzo aktywny i kończy się w bardziej relaksujący sposób, dzięki czemu odmiana ta jest idealnym wyborem do codziennych czynności.

Jeśli chodzi o uprawę, jest to prosta i satysfakcjonująca odmiana, która potrzebuje około 9 tygodni, aby zakwitnąć w pomieszczeniach i rozpocząć uprawę na zewnątrzProdukuje około 500 gramów na metr kwadratowy gęstych, żywicznych kwiatów, które dobrze wracają do miejsca zbioru.

Szczegóły odmiany Pink Hokaido

Genotyp: 60% indica / 40% sativa

Genetyka: Animal mints bx1 #3 x Seedjunky OG #32) x 'Nicole x Larry S1

Czas kwitnienia: 9 tygodni

Wydajność: 400 - 450 G/M2

Terpeny zawarte w Pink Hokaido

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej występujących terpenów w roślinach marihuany. Jest stosowany w aromaterapii jako środek wspomagający leczenie trudności w oddychaniu. Ma dobre właściwości przeciwzapalne i jest silnym przeciwutleniaczem. Jego właściwości mogą pomóc wzmocnić naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Kariofilen - pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, dzięki czemu jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu.

Terpinolen - Terpinolen ma silny ziołowy aromat z nutami kwiatowymi i owocowymi. Ze względu na swoją świeżość jest często stosowany w przemyśle kosmetycznym. W aromaterapii jest stosowany do ogólnego uspokojenia układu nerwowego i przyczynia się do leczenia bezsenności, zaburzeń snu, lęku, depresji i nadmiernego stresu.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Trudność střední náročnost