Pineapple Chunk - nasiona feminizowane 3 szt. Barney's Farm

20 do systemu lojalnościowego
Cena
103 zł z VAT-em

Producent
Barney's Farm

Kod produktu
8900

Dostępny
ks

Nasiona feminizowane PineappleChunk - ta trójdrożna hybryda składa się z popularnych genów Pineapple, Cheese i Skunk n.1. Więcej

Odmiana feminizowana Pineapple Chunk od Barney's Farm

Feminizowana Pineapple Chunk to trójdrożna hybryda, której genetyka składa się z Pineapple, Cheese i Skunk n.1.

Feminizowane nasiona Pineapple Chunk składają się zgenotypu Indica i Sativa.

Odmiana ta jest bardzo odporna na szkodniki i grzyby i pomimo zaleceń dotyczących uprawy w pomieszczeniach, będzie dobrze rosnąć na zewnątrz.

Osiąga wysokość 90-100 cm, a czas kwitnienia wynosi 55-60 dni przy ogromnych plonach.

Pineapple Chunk zdobył 1 miejsce w2009 HTCC Indica Cup.

Nasiona marihuany są dumą banku nasion Barney's Farm.

Odmiana konopi Pineapple Chunk charakteryzuje się wysoką zawartością THC.

Genetyka nasion feminizowanych Pineapple Chunk

Cheese -Pochodzi zWielkiej Brytanii z lat 80. i wywodzi się z linii genetycznej Skunk nr 1 . Może pomóc przy bólach głowy lub zaburzeniach odżywiania.

Skunk - powstała w wyniku wieloletniej, stopniowej hodowli różnych gatunków konopi z Ameryki Środkowej i Południowej, Afganistanu i Tajlandii. Jest to jedna z najpopularniejszych odmian na całym świecie. Jej kwiaty są wyraźnie lepkie i mają silny aromat. Wiele hybryd opiera się na tym modelu.

Pineapple (Ananas ) - również hybrydowa marihuana, została opracowana na podstawie fenotypu hybrydowego Ed Rosenthal Super Bud. Konopie mają solidną budowę, a kwiaty mają kształt gruszki. Ma silny aromat ananasa.

Szczegóły odmiany feminizowanej Pineapple Chunk

Genotyp: 80% Indica, 20% Sativa

Genetyka: Pineapple x Cheese x Skunk n.1

Czas kwitnienia: 8-9 tygodni

Plonindoor: 600 g/m²

Plon outdoor: 600 g/m²

THC: wysokie 25%

CBD: średnie 1,1%

Nagrody: 2009 Indica Cup HTCC 1 miejsce

Terpeny konopne w Pineapple Chunk

Myrcene - Myrcene ma bardzo ziemisty aromat z nutą piżma i goździków. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku, laurze i chmielu. Mircen w konopiach indyjskich koncentruje się głównie w kwiatach rośliny. Przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych ze względu na swoje działanie przeciwutleniające.

Pinen - Pinen charakteryzuje się świeżym i dyskretnym trawiastym aromatem. Ten terpen jest bardzo typowy dla drzew iglastych. Jego aromat to mieszanka rozmarynu, bazylii i zapachu lasu. Ma potencjalne właściwości terapeutyczne i przeciwzapalne, co czyni go szczególnie przydatnym w aromaterapii. Dzięki pinenowi więcej powietrza dostaje się do płuc pacjentów z trudnościami w oddychaniu. Pomaga więc w leczeniu astmy i infekcji dróg oddechowych.

Limonen - Limonen ma bardzo świeży aromat ze względu na skórki cytrusów, w których znajduje się ten terpen. Są to głównie pomarańcze, cytryny, grejpfruty i mandarynki. Limonen jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i jest popularny w aromaterapii ze względu na swoją świeżość. Wreszcie, ma działanie przeciwwirusowe i zapobiega negatywnym skutkom cukrzycy.

Kariofilen - terpen konopi indyjskich Kariofilen występuje głównie w ziołach, przyprawach i warzywach. Ma typowy pieprzny aromat z nutami drzewnymi, a także jest bardzo świeży. Kariofilen ma właściwości przeciwzapalne, dzięki czemu nadaje się do aromaterapii, a dzięki swoim właściwościom może również pomóc w leczeniu bólu różnego pochodzenia.


Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość CBD średni (1-5%)
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność střední náročnost
Terpeny pinen
Genetyka Cheese