Paradise Seeds x Compound Genetics Marshmelow OG, nasiona feminizowane 5 szt.

-3%
55 do systemu lojalnościowego
Dostępność
Produkt nie jest już w ofercie

Producent
Paradise Seeds

Kod produktu
8927

Ta krzyżówka Jet Fuel Gelato i Chemdog D x Triangle Kush została nazwana na cześć wybranych fenotypów o zapachu pianek marshmallow. Więcej

Opis nasion feminizowanych pochodzi od oficjalnego producenta Paradise Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich. (więcej)

Paradise Seeds x Compound Genetics Marshmelow OG

Chemdog D x Triangle Kush nadaje roślinie siłę i intensywny zapach, podczas gdy Jet Fuel Gelato oswaja mniej zorganizowaną strukturę pąków Chemdog D x Triangle Kush w silną roślinę, która rozwija się w różnych środowiskach.

Marshmallow OG sprawdził się w prawie wszystkich stylach uprawy, w tym w pomieszczeniach, szklarniach i na zewnątrz. Czas dojrzewania 9 tygodni.

Szczegóły odmiany konopi Marshmallow OG

Genetyka: Chemdog D x Triangle Kush

Genetyka: hybryda (indica/sativa)

Czaskwitnienia : 9 tygodni

Plon: średni do wysokiego

THC: ponad 20%

Terpeny zawarte w Marshmelow OG

Ocimene - aromat i smak ocimene są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednak również działanie przeciwgrzybicze i dlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Linalool - ma działanie uspokajające, pomagając w uwalnianiu napięcia mięśniowego i przywracając harmonię i spokój całemu układowi nerwowemu. Działa przeciwzapalnie i może działać jako środek przeciwdepresyjny. Przyczynia się do leczenia problemów psychologicznych i migreny.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Terpeny linalool, ocimen
Kategoria Konopie indyjskie