Paradise Seeds x Compound Genetics High Society - nasiona feminizowane 10 szt.

142 do systemu lojalnościowego
Cena
711 zł z VAT-em

Producent
Paradise Seeds

Kod produktu
8930

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Jet Fuel Gelato i Biscotti tworzą tę krzyżówkę, która okazała się bardzo zmienna i zróżnicowana pod względem struktury roślin, terpenów, koloru i przydatności do środowiska uprawy. Więcej

Opis nasion feminizowanych pochodzi od oficjalnego producenta Paradise Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Paradise Seeds x Compound Genetics High Society

Szczęśliwy łowca fenotypów może znaleźć bardzo unikalny profil zapachowy pochodzący z odmiany rodzicielskiej Biscotti, która który zawiera ciastka, orzechy, tosty francuskie i cynamon, podczas gdy inne fenotypy skłaniają się ku JFG, który jest bardziej oparty na lodach.

Ekspansja jest bardzo zmienna, od prawie zera do 2x lub więcej. Jest to korzystne w przypadku uprawy indoor lub w szklarni.

Szczegóły odmiany konopi High Society

Genetyka.

Genotyp: 50% Indica / 50% Sativa

Okres kwitnienia: 9 tygodni

Uprawa: indoor, szklarnia

Terpeny zawarte w High Society

Kariofilen - bardzo powszechny terpen w konopiach indyjskich. Kariofilen ma charakterystyczny korzenno-pieprzowy aromat z nutami drzewnymi. Ma właściwości przeciwzapalne i przyczynia się do leczenia stanów zapalnych dróg oddechowych i bólu.

Humulen - ma charakterystyczny ziemisty aromat z nutami przypraw. Ze względu na swoje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne jest często stosowany do inhalacji górnych i dolnych dróg oddechowych. Jego właściwości doceniają także osoby cierpiące na częste infekcje zatok, oskrzeli czy jamy nosowo-gardłowej.

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Lokalizacja w środku, szklarnia
Terpeny humulen, karyofylen, pinen