Paradise Seeds x Compound Genetics Double Stack - nasiona feminizowane 10 szt.

145 points do systemu lojalnościowego
Cena
726 zł

Producent
Paradise Seeds

Kod produktu
8931

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Double Stack łączy w sobie dwie monstrualne odmiany o wysokich plonach. Więcej

Opis nasion feminizowanych pochodzi od oficjalnego producenta Paradise Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Paradise Seeds x Compound Genetics Double Stack

Double Stack od Compound Genetics to jedna z najnowszych odmian wydanych w formie feminizowanej poprzez skrzyżowanie kultowego Apple Fritter z klasyczną odmianą Jet Fuel Gelato od Compound Genetics.

Daje efekt z krótkim euforycznym hajem, który prowadzi do głębokiego poczucia dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Double Stack zawiera mieszankę subtelnych słodkich nut owocowych i silną mieszankę przypraw.

Szczegóły odmiany konopi Double Stack

Apple Fritter x Jet FuelGelato

Genotyp: 50% Indica / 50% Sativa

Okres kwitnienia: 8 - 10 tygodni

Zawartość THC: 25-27%

Terpeny zawarte w Double Stack

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej występujących terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, jest stosowany jako środek wspomagający leczenie trudności w oddychaniu. Jest to bardzo silny przeciwutleniacz o działaniu przeciwwirusowym i zdolności do łagodzenia nagłych negatywnych objawów cukrzycy.

Kariofilen - bardzo powszechny terpen w konopiach indyjskich. Kariofilen ma charakterystyczny korzenno-pieprzowy aromat z nutami drzewnymi. Ma właściwości przeciwzapalne i przyczynia się do leczenia stanów zapalnych dróg oddechowych i bólu.

Myrcene - ma właściwości przeciwzapalne. Może więc być pomocny w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu lub innych chorób zapalnych stawów.

Parametry

Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen