Pakiet dotyczący koncentracji i wydajności

40 do systemu lojalnościowego
Cena
204 zł z VAT-em

Kod produktu
8992

Dostępny
ks

Popraw swoją koncentrację i produktywność dzięki temu wyborowi olejków eterycznych. Te starannie dobrane naturalne zapachy zapewnią Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby utrzymać koncentrację i pełną koncentrację na zadaniach związanych z pracą lub nauką. Więcej

Pakiet ten, skupiający się na poprawie koncentracji i produktywności, został stworzony, aby pobudzić Twoją czujność, zwiększyć koncentrację i poprawić wydajność. Zawiera olejki eteryczne, które działają stymulująco na umysł i pomagają utrzymać koncentrację podczas pracy lub nauki.

 

Co zawiera ten pakiet?

✅ Olejek eteryczny miętowy, 10 ml

✅ Olejek eteryczny z bazylii, 10 ml

✅ Olejek eteryczny z eukaliptusa cytrynowego, 10 ml

✅ Olejek eteryczny z różowego pieprzu, 10 ml

✅ Olejek eteryczny z szałwii, 10 ml

✅Olejek eteryczny imbirowy, 10 ml

✅ Olejek eteryczny z trawy cytrynowej, 10 ml

 

Mięta pieprzowa

Organicznie opracowane i ekstrahowane ze świeżych liści mięty pieprzowej. Ma odświeżający i chłodzący zapach i jest szeroko stosowany w aromaterapii, pielęgnacji skóry i wielu innych zastosowaniach. Zawiera mentol, który zapewnia szybką reakcję fizyczną, w tym uczucie chłodzenia i zwiększony przepływ krwi, tworząc efekt rozgrzewający. Olejek miętowy działa łagodząco na podrażnienia skóry, zmniejszając ból, działa dezynfekująco i wspomaga zdrowe funkcjonowanie dróg oddechowych. Olejek ten poprawia również sprawność umysłową, sprzyja koncentracji i może prowadzić do poprawy pewności siebie i kreatywności.

 

Bazylia

Olejek eteryczny z bazylii pozyskiwany jest z liści rośliny Ocimum basilicum, która rośnie w himalajskich dolinach Indii. Ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Zawiera także flawonoidy i przeciwutleniacze, które pomagają zwalczać starzenie się skóry i zapobiegać zmarszczkom. W aromaterapii działa orzeźwiająco, przywracając sprawność umysłową i pomagając złagodzić bóle głowy.

 

Eukaliptus cytrynowy

Olejek eukaliptusowy cytrynowy, destylowany z liści tego drzewa pochodzącego z Australii, ma świeży cytrusowy zapach, który pomaga odtruć organizm i chronić przed szkodliwymi bakteriami i wirusami. Olejek ten działa również jako naturalny środek odstraszający owady i dodaje orzeźwiającego akcentu cytryny do aromaterapii. Ponadto nadaje się do stosowania w gospodarstwach domowych, gdzie czyści i łagodzi powierzchnie.

 

Różowy pieprz

Destylowany z owoców drzewa Schinus molle w Peru, olejek z różowego pieprzu ma korzenny, pieprzny zapach. Inkowie uważali je za święte drzewo. Jego właściwości aromaterapeutyczne różnią się od czarnego pieprzu i mogą pomóc w leczeniu zatorów, grypy, problemów z płucami i bólów mięśni. Dyfuzja może oczyścić powietrze. Olejek poprawia czujność i wytrzymałość. Stosowany jest w aromaterapii oraz w produktach kosmetycznych, lecz nie jest przeznaczony do spożycia wewnętrznego.

 

Szałwia

Olejek eteryczny szałwiowy jest destylowany ze świeżych liści szałwii muszkatołowej, zioła pochodzącego z regionu Morza Śródziemnego. Ma takie zalety, jak uspokojenie nerwów, regulacja wydzielania sebum, wspomaganie pamięci, łagodzenie bólów menstruacyjnych i jest stosowany w perfumerii. Emocjonalnie ma działanie chłodzące i uspokajające, pomaga zrelaksować umysł i zmniejszyć lęk i depresję.

 

Ożywić

Olejek eteryczny imbirowy otrzymywany jest z suszonych, zmielonych korzeni rośliny imbiru, pochodzącej z Indii i Chin. Ma znaczące właściwości rozgrzewające. Olej ten znany jest ze swoich właściwości przeciwzapalnych i antyseptycznych, dzięki czemu jest przydatny w przypadku bólów mięśni i problemów trawiennych. Naturalny afrodyzjak i lek przeciwdepresyjny, pomaga zwiększyć popęd seksualny i poprawić nastrój.

 

Trawa cytrynowa

Olejek eteryczny z trawy cytrynowej otrzymywany jest poprzez destylację z parą wodną z traw rosnących w południowych Indiach. Stosowany w kuchni azjatyckiej ma takie zalety, jak zwalczanie bakterii, łagodzenie bólu, promowanie dobrego samopoczucia psychicznego i działanie ściągające na skórę. Pobudza emocjonalnie i zwiększa koncentrację. Stosowany jest w aromaterapii, produktach kosmetycznych i masażach, ale nie do użytku wewnętrznego.