Original Glue Auto - nasiona marihuany autoflowering 5 szt Nirvana Seeds

Szybkie kwitnienie
34 do systemu lojalnościowego
Cena
172 zł z VAT-em

Producent
Nirvana seeds

Kod produktu
7988

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Wysokiej jakości autofloweringowa odmiana Original Glue o wysokiej produkcji żywicy. Bezpretensjonalna odmiana rosnąca do średniej wysokości z wysoką zawartością THC 17-22%. Więcej

Original Glue Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany od Nirvana seeds

Nasiona marihuanyautoflowering odmiany Original Glue Auto powstały z połączenia feminizowanych Original Glue i Ruderalis.

Roślina marihuany dorasta do średniej wysokości około 120 cm i jest odporna na silne wiatry i niskie temperatury. Dzięki swojej genetyce autoflowering, jest gotowa do zbiorów w zaledwie 70 dni.

Original Glue Auto nadaje się do stosowania zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Ten hybrydowy szczep zawiera zrównoważony stosunek genów indica i sativa.

Ta odmiana marihuany jest również dostępna w wersji feminizowanej.

Podsumowanie informacji o odmianie autofloweringowej Original Glue Auto

Genotyp: hybryda (indica/sativa)

Genetyka: Original Glue x Ruderalis

Czas kwitnienia: ok. 7 tygodni

Wysokość: 120 cm

Wydajność: 400-500 g/m²

THC: 17-22 %

Terpeny w roślinach konopi Original Glue

terpen-myrcenMyrcene - Posiada właściwości przeciwzapalne. Może być pomocny w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu lub innych zapalnych chorób stawów.

terpen-pinenPinen - Ma sosnowy aromat. Jest odpowiedni dla osób chorych na astmę ze względu na swoje zdolności przeciwzapalne. Dla astmatyków ma działanie świeżego powietrza na drogi oddechowe.

terpen- karyofylenCaryophyllene - Terpen ze świata przypraw, ziół i warzyw charakteryzujący się korzennym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu.

terpen-limonenLimonene - Powszechny,ale tym bardziej obfity terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje, jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

Original-Glue-Auto-Nirvana-seeds-ukazatel-THC

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, pinen
Genetyka Ruderalis, Original Glue