Original Amnesia - nasiona feminizowane 5 sztuk, Silent Seeds

40 do systemu lojalnościowego
Cena
203 zł z VAT-em

Producent
Silent Seeds

Kod produktu
8936

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Original Amnesia to odmiana konopi, która jest idealnym marzeniem dla każdego miłośnika sativy. Więcej

Opis nasion feminizowanych Original Amnesia pochodzi od oficjalnego producenta Silent Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Feminizowane nasiona konopi Original Amnesia od Silent Seeds

Original Amnesia to hybryda konopi z obietnicą doskonałej wydajności. Jest to najbardziej zdominowane przez sativę nasiono konopi na rynku, które jest w stanie zaoferować tak wysoki poziom produkcji w warunkach wewnętrznych przy tak kompaktowym stosunku wielkości rośliny do produkcji (do 600 g/m2).

W uprawie plenerowej również przekonuje do siebie, oferując obfite plony wydłużonych, zwartych, ciężkich kwiatów obficie pokrytych żywicznymi trichomami (do 1200 g/roślinę).

Jest łatwa w uprawie, oferuje bardzo wysokie plony i jest odporna na wiele szkodników (grzyby i owady).

Original Amnesia oferuje wyjątkowe doznania aromatyczne i smakowe. Posiada świeże i subtelne nuty cytrusów, haszyszu, cedru, kadzidła i przypraw.

Szczegóły odmiany konopi Original Amnesia

Genetyka: Original Amnesia x Original Amnesia

Genotyp: 30% Indica / 70% Sativa

Okres kwitnienia: 10 tygodni

Zbiór: październik

Zawartość THC: 15-23%

Zawartość CBD: 0,01-0,2%

Plon indoor: do 600 g/m²

Plon outdoor: do 1200 g/m²

Terpeny zawarte w Original Amnesia

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej występujących terpenów. Dzięki swojemu cytrusowemu aromatowi i działaniu przeciwzapalnemu jest stosowany jako środek wspomagający leczenie chorób układu oddechowego. Jest to bardzo silny przeciwutleniacz o działaniu przeciwwirusowym i zdolności do łagodzenia nagłych negatywnych objawów cukrzycy.

Humulen - mawyraźny ziemisty aromat z nutami przypraw. Ze względu na swoje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne jest często stosowany w inhalacjach górnych i dolnych dróg oddechowych. Jego właściwości są również doceniane przez osoby cierpiące na częste infekcje zatok, oskrzeli lub jamy nosowo-gardłowej.

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Parametry

Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Ekstrakcja 0,3% CBD
Terpeny humulen, limonen, pinen
Genetyka Original Amnesia
Kategoria Konopie indyjskie