OG Kush Feminizowane nasiona 10szt Silent Seeds

61 do systemu lojalnościowego
Cena
307 zł z VAT-em

Producent
Silent Seeds

Kod produktu
8604

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

OG Kush jest najwyższej jakości feminizowanym nasionem marihuany, głównie Indica, która jest prawdziwą kalifornijską legendą, której skrót OG oznacza "Ocean Grown". Więcej

Opis feminizowanych nasion OG Kush pochodzi od oficjalnego producenta Silent Seeds. Przy obecnym prawie Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Feminizowane nasiona konopi OG Kush

Wysokiej jakości odmiana konopi, która krzyżuje Lemon Thai/Pakistani i Chemdawg, tworząc egzotyczną hybrydę o oszałamiających rozmiarach. OG Kush jest odmianą z dominacją indica, która przewyższa wszystkie inne odmiany pod względem swoich właściwości. Czas kwitnienia wynosi około 55 dni.

OG Kush jest znana z jasnozielonych liści, które mienią się w świetle. Pomiędzy tymi liśćmi znajdują się zwarte, żywiczne pąki, które wydzielają ostry aromat. OG Kush ma intensywny zakres autentycznych aromatów i bardzo wysoką zawartość THC (do 24%). OG Kush ma nuty oleju napędowego, jagód i cytrusów.

Szczegóły dotyczące odmiany konopi OG Kush

Genetyka: Lemon Thai X ChemDaw

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: 8-9 tygodni

Zbiory: październik/listopad

Wysokość: 3m

Zawartość THC: 22-26%

Zawartość CBD: niska

Aromat: słodki i owocowy

Terpeny konopi w roślinie OG Kush

Caryophyllene - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, więc jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu. Bardzo powszechny terpen występujący w roślinach marihuany.

Myrcene - Najczęściej występujący w roślinach terpen. Jego zapach jest bardzo ziemisty i korzenny z nutą piżma. Występuje głównie w trawie cytrynowej, tymianku czy laurowiśni. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Posiada właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Limonene - Limonene jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne stosowany jest wspomagająco przy problemach z układem oddechowym. Jest to bardzo silny antyoksydant o działaniu przeciwwirusowym i zdolności do łagodzenia nagłych negatywnych objawów cukrzycy.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Lokalizacja w środku, outdoor
Genetyka OG Kush