NYC Diesel - nasiona feminizowane 5 szt Sweet Seeds

-22%
Cena
219,10 zł

Cena standardowa
280 zł

Oszczędzaj
22% (60,90 zł)

Producent
Sweet Seeds

Kod produktu
8316

Dostępny
ks

Ice Cool jest ulepszoną hybrydą odmiany marihuany NYC Diesel z wieloma indyjskimi genetykami. Więcej

NYC Diesel Sweet Seeds

Ten rodzaj feminizowanych nasion marihuany jest bardzo mocny, ten wysoki plon ma bardzo silny i rzadki egzotyczny aromat, który zespół Sweet Seeds bardzo docenia. Niesamowita i piękna roślina z wyglądem i wzrostem pączków Indica z euforycznymm uniesienie, które pozwala odkryć jego koktajl sativów obecnych w jego szerokiej puli genów.

Produkcja żywicy szaleje, sprawiając, że stoisko NYC Diesel wygląda jak jakieś śnieżne mroźne góry w okresie kwitnienia.

Gatunek ten może być uprawiany w pomieszczeniach zamknięt ych lub na zewnątrz.

Rezultatem jest bardzo atrakcyjna roślina o typowym wyglądzie Sativy - wysoka i majestatyczna, osiągająca 2 metry w jednym sezonie. Czas kwitnienia wynosi średnio 10 tygodni.

Ta feminizowana roślina ma wąskie liście o jasnozielonym odcieniu z kwiatami gęsto pokrytymi kryształkami. Odcień ten wynika z mniejszej ilości chlorofilu i większej ilości pigmentów pomocniczych , którechronią roślinę przed nadmiernym nasłonecznieniem .Daje średnio 500 g z m2. Rośliny uprawiane w pomieszczeniach nadają się do wszystkich metod uprawy wymagających jedynie podstawowych umiejętności rolniczych.

Genetyka NYC Diesel

NYC Diesel x różnorodność genetyki indyjskiej.

Szczegóły dotyczące NYC Diesel

Genotyp: Indica 40% / Sativa 60%

Genetyka.

Wydajność w pomieszczeniach: 400-500 g/m²

Plon na zewnątrz: 350-550 g/roślinę

Czas kwitnienia: 9 tygodni

THC: 20-22%

Terpeny zawarte w marihuanie NYC Diesel

LimonénLimonene - Bogaty terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których powszechnie występuje, jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

KaryofylenCaryophyllene - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu

MyrcenMyrcene - Jeden z najbardziej rozpowszechnionych terpenów w historii. Jego silny ziołowy aromat z subtelnym akcentem przypraw wzbogacony jest nutą piżma. Można go znaleźć w trawie cytrynowej, tymianku czy liściu laurowym i chmielu. W konopiach indyjskich jest on skoncentrowany zwłaszcza w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak zapalenie kości i stawów czy reumatyzm.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość CBD niski (do 1%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wycena nieznany
Trudność malá náročnost
Terpeny limonen