Niezbędny zestaw do czyszczenia

19 points do systemu lojalnościowego
Cena
95 zł

Kod produktu
8993

Dostępny
ks

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasz zestaw Essential Kit zapewniający czystość i harmonię. Te naturalne olejki eteryczne nie tylko sprawią, że Twoje środowisko będzie czystsze, ale także dodadzą Ci nowej energii i pozytywnego nastroju. Więcej

Czy i Ty chcesz mieć dom pełen świeżości i harmonii? Dzięki naszemu „Essential Cleaning Kit” możesz stworzyć taką atmosferę, a nawet podarować ją swoim bliskim. Ale nie chodzi tu tylko o olejki zapachowe; są środkiem do stylu życia.

 

Co zawiera ten pakiet?

✅Cytryna, 10 ml

✅Mięta pieprzowa, 10 ml

✅Lawenda, 10 ml

✅Bergamotka, 10 ml

✅Drzewo herbaciane, 10 ml

 

Cytrynowy

Ekstrahowany metodą tłoczenia na zimno ze świeżych skórek cytryn. Dzięki świeżemu, orzeźwiającemu i słodkiemu aromatowi cytryny jest popularnym dodatkiem do olejków eterycznych i perfum. Bezpieczny dla skóry bez ryzyka reakcji fotouczuleniowych na światło słoneczne. Ma także działanie przeciwutleniające i przeciwstarzeniowe, co pomaga chronić skórę przed wolnymi rodnikami. Olejek ten ma działanie uspokajające i może pomóc poprawić samopoczucie emocjonalne.

 

Mięta pieprzowa

Organicznie opracowane i ekstrahowane ze świeżych liści mięty pieprzowej. Ma odświeżający i chłodzący zapach i jest szeroko stosowany w aromaterapii, pielęgnacji skóry i wielu innych zastosowaniach. Zawiera mentol, który zapewnia szybką reakcję fizyczną, w tym uczucie chłodu i zwiększony przepływ krwi, co daje efekt rozgrzewający. Olejek miętowy działa łagodząco na podrażnienia skóry, zmniejszając ból, dezynfekując i wspomagając zdrowe funkcjonowanie dróg oddechowych. Olejek ten poprawia również sprawność umysłową, sprzyja koncentracji i może prowadzić do poprawy pewności siebie i kreatywności.

 

Lawenda

Nasz wysokiej jakości olejek eteryczny z lawendy francuskiej jest destylowany z kwiatów Lavandula angustifolia na francuskiej wsi. Olejek ten ma słodki kwiatowy zapach z mocnymi nutami słodkich kwiatów i zielonych niuansów. Ceniony jest za działanie relaksujące, uspokajające, ułatwiające zasypianie, a także pielęgnujące i zdrowotne skórę.

 

Bergamota

Organicznie wytwarzany olejek eteryczny z bergamotki otrzymywany jest poprzez tłoczenie świeżych skórek owoców bergamotki na południowym wybrzeżu Włoch. Ma orzeźwiający zapach, który jest kluczowym składnikiem wielu perfum i jest również znany jako składnik herbaty Earl Grey. Może pomóc złagodzić ból, stany zapalne i skurcze mięśni. Działa uspokajająco, pomaga rozwiać negatywne emocje i ułatwia zasypianie. Jest światłoczuły i dlatego należy go odpowiednio rozcieńczyć po nałożeniu na skórę.

 

Drzewo herbaciane

Olejek z drzewa herbacianego to organiczny olejek eteryczny z drzewa herbacianego, otrzymywany w drodze destylacji z parą wodną z liści drzewa Melaleuca alternifolia w Australii. Ma wiele właściwości terapeutycznych, takich jak wzmocnienie odporności, oczyszczenie i usprawnienie układu oddechowego. Olejek ten posiada orzeźwiający zapach eliminujący nieprzyjemne zapachy i nadaje się do stosowania w domowych środkach czystości. Działa przeciwzapalnie, jest przydatny w pielęgnacji skóry i paznokci. Działa przeciw ukąszeniom owadów oraz jako środek odstraszający owady.