Niagara - nasiona automatycznie kwitnące 3 szt, Doctor's Choice

-13%
Cena
77 zł

Cena standardowa
89 zł

Oszczędzaj
13% (12 zł)

Producent
Doctor's Choice

Kod produktu
8951

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Nazwa tego plemienia pochodzi od wodospadu Niagara. W hołdzie pierwotnym mieszkańcom Ameryki Północnej, plemię to nosi nazwę Niagara na cześć jednego z największych cudów świata. Więcej

Opis automatycznie kwitnących nasion marihuany Niagara pochodzi od oficjalnego producenta Doctor's Choice. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Niagara - nasiona automatycznie kwitnące Doctor's Choice

Niagara to dominująca odmiana z rodzaju Indica, która z żartobliwych powodów jest najsilniejszą rośliną.Ogromne i bardzo silne pąki porwą cię niczym strumień dzikiej wody dzięki silnej genetyce White Widow i legendarnej Lowryder.

Ta odmiana konopi ma wymagania żywieniowe jak żadna inna, ale wyniki są oszałamiające. W uprawie plenerowej można oczekiwać ponad 150 gramów na roślinę, podczas gdy w uprawie indoor można osiągnąć nawet 600 gramów na metr kwadratowy. To prawdziwy twardziel, ale nagrodą za troskę i uwagę są niesamowite zbiory.

Smak przypomina gałkę muszkatołową i ziemiste nuty z lekkimi nutami jagód i słodyczy. Wysoki poziom THC zapewnia silne indyjskie upalenie.

Szczegóły odmiany Niagara

Genetyka: White Widow x Lowryder

Genotyp: głównie Indica

Wysokość: indoor(100-150 cm) / outdoor(150+ cm) / szklarnia

Plon indoor: 400-600 g/m2

Plon outdoor: 100-250 g/roślinę

Zbiór: 10+ tygodni po wykiełkowaniu

THC: bardzo wysokie

Terpeny zawarte w Niagara

Ocimene - aromat i smak ocimene są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednak również działanie przeciwgrzybicze i dlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Humulen - Humulen ma ziemisty, ostry aromat z nutami przypraw. Występuje głównie w chmielu i ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia alergii, astmy, zapalenia zatok, zapalenia nosa i gardła, zapalenia oskrzeli i tchawicy.

Myrcene - Myrcene ma silny ziołowy aromat z nutami przypraw. Sam w sobie jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp indica
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Terpeny humulen, myrcen, ocimen
Kategoria Konopie indyjskie