Neroli - 100% naturalny olejek eteryczny (10ml) - Pěstík

Cena
44 zł

Producent
Pěstík

Kod produktu
8215

Dostępny
ks

Dzięki silnemu, ziołowemu, cytrusowemu i kwiatowemu aromatowi, olejek Neroli jest rzadkim kwiatowym olejkiem eterycznym, szczególnie skutecznym i najlepiej stosowanym w małych ilościach. Więcej

Neroli(Citrus aurantium var amara)

Olejek eteryczny Neroli jest destylowany parą wodną z ręcznie zbieranych delikatnych białych kwiatów Citrus aurantium var amara, znanych również jako drzewa Bigaradia, rosnących w zalanych słońcem gajach cytrusowych Maroka.

Olejek neroli jest poszukiwany przez perfumiarzy i aromaterapeutów ze względu na większą zawartość procentową naturalnego octanu linalilu. Jest to jeden z wysoce zalecanych olejków eterycznych do stosowania, gdy chcesz przynieść równowagę i spokój do umysłu, ciała i ducha.

Zastosowanie olejku neroli

Oprócz przywrócenia równowagi całemu systemowi, olejek eteryczny Neroli głęboko odżywia i odmładza skórę. Jego właściwości antybakteryjne, przeciwzapalne i antyseptyczne mają działanie tonizujące, oczyszczające i ściągające, dzięki czemu skóra wygląda na bardziej rozbudzoną i żywą. Ten olejek eteryczny może pomóc złagodzić niepożądane skurcze mięśni, zmniejszyć niewielki ból i stan zapalny. Olejek neroli jest często stosowany w celu wzmocnienia osłabionego układu odpornościowego lub w celu ochrony przed przeziębieniem lub grypą.

Emocjonalnie i energetycznie, olejek eteryczny Neroli jest uspokajający. Ten olejek eteryczny jest mile widziany w czasach sytuacyjnego niepokoju i depresji, ponieważ może pomóc zrelaksować nerwy i zainspirować kreatywność. Neroli dodatkowo wprowadza nas w kontakt z naszym wyższym ja i może pomóc ułatwić większą duchową świadomość i zrozumienie.

Jak używać

Olejek nadaje się do stosowania w aromaterapii.

Olej może być stosowany do wzbogacania kremów kosmetycznych, do kąpieli lub masażu.

Jest to produkt kosmetyczny, nie przeznaczony do użytku wewnętrznego.

Parametry

Tom 10 ml