Nasiona marihuany feminizowane Mack & Crack, HumboldtXSeedstockers, 5 szt.

-6%
36 points do systemu lojalnościowego
Cena
183 zł

Cena standardowa
194 zł

Oszczędzaj
6% (11 zł)

Producent
HumboldtXSeedstockers

Kod produktu
8550

Dostępny
ks

Feminizowane nasiona marihuany Mack & Crack są jedną z najsilniejszych odmian, jakie oferuje bank nasion HumboldtXSeedstockers. Wartość THC wynosi ponad 30%. Więcej

Opis nasion feminizowanych Mack & Crack pochodzi od oficjalnego producenta HumboldtXSeedstockers. Przy obecnym prawie Republiki Czeskiej towary te mają ograniczone zastosowanie i służą wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Mack & Crack - feminizowane nasiona marihuany od HumboldtXSeedstockers

Połączenie Humboldt i Seedstockers przedstawia feminizowaną odmianę marihuany o nazwie Mack and Crack. Te feminizowane nasiona marihuany powstały z połączenia dwóch najsilniejszych odmian marihuany - The Mac i Green Crack. Szczep osiąga do 30% THC w idealnych warunkach i produkuje ponadprzeciętną produkcję kwiatów i żywicy.

Genotyp Mack & Crack jest zdominowany przez sativę . Odpowiednie środowiska to wewnętrzne i zewnętrzne - szklarnia. Czas kwitnienia to 10-11 tygodni. Do zbioru gotowa jest pod koniec października. Rośliny charakteryzują się doskonałym plonowaniem.

Można również kupić tę odmianę w wariancie autoflowering.

Informacje na temat odmiany konopi Mack & Crack

Genotyp: dominująca sativa

Genetyka: Mac X Green Crack

Czas kwitnienia: 10-11 tygodni

Wydajność: wysoka

THC: do 30%

Terpeny występujące w roślinach konopi Mack & Crack

Limonene - Terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których powszechnie występuje, jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym.

Myrcene - Jego zapach można by opisać jako ziemisty z nutami piżma i goździka. W konopiach indyjskich mircen występuje głównie w kwiatach rośliny. Jest bardzo silnym antyoksydantem i przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Linalool - Linalool ma działanie uspokajające. Pomaga łagodzić napięcie mięśniowe, a także zwalcza stres. Inne potencjalne efekty tego wspaniałego terpenu mogą obejmować - działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, zdolność do działania jako antydepresant w niektórych przypadkach oraz ochronę komórek układu nerwowego.

Caryophyllene - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, więc jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu. Bardzo powszechny terpen występujący w roślinach marihuany.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, szklarnia
Trudność malá náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, linalool, myrcen