Nasiona marihuany autoflowering Mack & Crack Auto, HumboldtXSeedstockers, 3 szt.

-31%
24 do systemu lojalnościowego
Cena
120 zł

Cena standardowa
175 zł

Oszczędzaj
31% (55 zł)

Producent
HumboldtXSeedstockers

Kod produktu
8015

Dostępny
ks

Mack & Crack Auto jest jedną z najsilniejszych odmian, jakie ma do zaoferowania bank nasion HumboldtXSeedstockers. Wartość THC wynosi ponad 30%. Więcej

Opis Mack & Crack Auto Seedflowering pochodzi od oficjalnego producenta HumboldtXSeedstockers. Przy obecnym prawie obowiązującym w Czechach, ten przedmiot ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Mack & Crack Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany od HumboldtXSeedstockers

Połączenie Humboldt i Seedstockers przedstawia feminizowaną odmianę konopi autoflowering o nazwie Mack and Crack Auto.

Te automatycznie kwitnące nasiona marihuany zostały stworzone przez połączenie dwóch silnych odmian marihuany - The Mac (Miracle Alien Cookies) i Green Crack Auto. Szczep osiąga do 30% THC w idealnych warunkach i produkuje ponadprzeciętną produkcję kwiatów i żywicy.

Genotyp Mack & Crack jest zdominowany przez sativę . Odpowiednie środowiska to wewnętrzne i zewnętrzne. Cykl życia rośliny wynosi 11 tygodni. Na zewnątrz jest gotowa do zbioru pod koniec października. Rośliny charakteryzują się doskonałym plonowaniem.

Informacje na temat odmiany konopi Mack & Crack Auto

Genotyp: dominująca sativa

Genetyka: Mack and Crack X Green Crack Auto

Cykl życia: 11 tygodni

Wydajność: wysoka

THC: do 30 %.

Terpeny znalezione w roślinach konopi Mack & Crack Auto

LimonenLimonene - Terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których powszechnie występuje, jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym.

myrcenMyrcene - Jego zapach można by opisać jako ziemisty z nutami piżma i goździka. W konopiach indyjskich mircen występuje głównie w kwiatach rośliny. Jest bardzo silnym antyoksydantem i przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

linaloolLinalool - Linalool ma działanie uspokajające. Pomaga łagodzić napięcie mięśniowe, a także zwalcza stres. Inne potencjalne efekty tego wspaniałego terpenu mogą obejmować - przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, zdolność do działania jako antydepresant w niektórych przypadkach i ochronę komórek układu nerwowego.

karyofylenCaryophyllene - Pochodzi ze świata przypraw, ziół i warzyw. Charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma działanie przeciwbólowe, więc jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w zwalczaniu bólu. Bardzo powszechny terpen występujący w roślinach marihuany.

Mack-and-Crack-feminized-semena-ukazatel-THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC Ekstremalne THC powyżej 25%
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, szklarnia
Trudność malá náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, linalool, myrcen