Moby Dick - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 3szt Silent Seeds

Cena
61 zł

Cena standardowa
102 zł

Oszczędzaj
40% (41 zł)

Producent
Silent Seeds

Kod produktu
8914

Dostępny
ks

Dominująca sativa, która zmieniła zasady gry w kategorii odmian automatycznie kwitnących. Odmiana ta jest obecnie prawdziwym "must have", jeśli chodzi o jakość produktu końcowego, nie tylko ze względu na stopniowe znikanie różnych odmian "Haze" z krajobrazu konopi, ale przede wszystkim ze względu na jej niesamowitą wydajność. Więcej

Opis nasion pochodzi od oficjalnego producenta Silent Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Moby Dick Auto od Silent Seeds

Moby Dick Auto dokonujeprawdziwych wyczynów pod tym względem. W rzeczywistości pozwala uzyskać rekordy produkcyjne .Z tego właśnie powodu jest to opcja uprawy "premium"dla hodowców amatorów i legalnych producentów marihuany leczniczej (do 500 g / m2 w pomieszczeniach i do 230 g / roślinę na zewnątrz).

Moby Dick Auto to automatycznie kwitnąca odmiana konopi o intensywnym, złożonym, ale subtelnym profilu aromatycznym z nutami cytrusów, sosny, cedru i różnych przypraw. Po raz kolejnywysoka jakość Moby Dick Auto pozostawianiezatarty ślad dzięki unikalnemu aromatowi i smakowi, które nadają jej autentyczny i ekskluzywny charakter.

Moby Dick Auto to automatyczna hybryda konopi szeroko znana ze swojej legendarnej wysokiej mocy, odziedziczonej po swoim mitycznym poprzedniku z fotoperiodu.Moby Dick Auto zapewniawysokiej jakości doznania, charakteryzujące się silnymi, długotrwałymi doznaniami psychoaktywnymi, z dobrą równowagą fizyczną i psychiczną.

Moby Dick Auto to samokwitnąca roślina konopi, która zapewni spektakularne rezultaty, jeśli zastosujesz się do kilku prostych podstawowych wskazówek: Użyj doniczki o pojemności od 10 do 14 litrów, dodaj 30% włókna kokosowego do mieszanki gleby (aby poprawić natlenienie podłoża) i zastosuj wyższy niż standardowy poziom nawozu.Ponadto , roślina musi miećwystarczająco dużo miejsca wewnątrz, aby w pełni wykorzystać swój potencjał.

Szczegóły Moby Dick

Genotyp: 40% Indica / 60% Sativa

Genetyka: White Widow Auto + Haze 2.0 Auto

Czas kwitnienia : 70 - 80 dni

Plon indoor: 500 g/m²

Plon outdoor: 100-250 g/roślinę

THC : 15-22%

Terpeny zawarte w Moby Dick

Myrcene - najczęstszy terpen występujący w roślinach konopi. Jego aromat jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Mircen koncentruje się głównie w kwiatach konopi. Ma działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne.

Terpinolen - przyczynia się do leczenia bezsenności, lęku, depresji, stresu lub zaburzeń snu. Jest stosowany w przemyśle kosmetycznym ze względu na swój świeży zapach, który charakteryzuje się nutami sosny i ziół z nutą kwiatowego aromatu.

Caryophyllene - mawyraźny pieprzowy aromat z nutami drzewnymi, połączenie, które jest bardzo świeże. Kariofilen mawłaściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, co może potencjalnie pomóc w łagodzeniu bólu.

Limonen - Limonen jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne, jest stosowany jako środek wspomagający leczenie problemów z astmą.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Trudność střední náročnost
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, terpinolen