Medusa F1 - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 10 sztuk, Royal Queen Seeds

Szybkie kwitnienie
170 do systemu lojalnościowego
Cena
853 zł z VAT-em

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8726

Dostępny
ks

Silna Medusa F1 szczyci się wysokiej jakości wzrostem i wspaniałym aromatem. Jeśli szukasz stabilnej i wyższej rośliny, ta jest idealna. Więcej

Opis pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Zgodnie zobowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich. (więcej)

Nasiona automatycznie kwitnące Royal Queen Seeds Medusa F1 od Royal Queen Seeds

Chociaż ta odmiana nie zamieni cię w kamień jak Meduza ze starożytnej Grecji, odmiana konopi Medusa F1 może przetrzeć oczy każdemu miłośnikowi bardziej owocowych smaków.

Odmiana ta łączy w sobie wsobne linie Sugar Magnolia i American Beauty. Pierwsza z nich to słodka Indica, a druga to owocowa hybryda. Rezultatem jest odmiana F1 o unikalnym profilu kannabinoidowym i doskonałych plonach.

Mięta, pieprz i świeże owoce

Medusa F1 jest bardzo aromatyczna i ma duże stężenie terpenów, które nadają jej świeży, miętowy aromat, któremu towarzyszy pieprzna nuta i świeże nuty owocowe. Jej grube i pulchne kwiaty wytwarzają wysoki poziom THC i CBG, a także wysoki poziom mircenu, ocimenu , farnezenu i kariofilenu. Wysoki poziom mircenu i farnezenu zapewnia działanie uspokajające, podczas gdy wysoki poziom ocimenu poprawia nastrój i motywuje do kreatywności.

Wysoka odmiana o ciężkich pędach

Medusa F1 to wysoka odmiana automatycznie kwitnaca o dlugich, silnych galeziach. Rośliny tej odmiany osiągają wysokość 80-85 cm i mogą pochwalić się krótkim okresem kwitnienia wynoszącym 42-45 dni. Odmiana ta jest gotowa do zbiorów w 72 dni po wykiełkowaniu. Dzięki swojej genetyce Medusa F1 wytwarza grube pręciki, które doskonale nadają się do przycinania. Odmiana ta, podobnie jak inne odmiany F1, jest bardzo stabilna i może poradzić sobie z niekorzystnymi warunkami i stresem. Jest jednak nieco podatna na pleśń, dlatego zaleca się zachowanie większej ostrożności przy wilgotności.

Szczegóły dotyczące Medusa F1

Magnoliacukrowa x American Beauty

Wersja.

Genotyp: hybryda

Zawartość THC: Wysoka

Zawartość CBG : Wysoka

Plon : XXXL

Wysokość : 80 - 85 cm

Kwitnienie: 40 - 45 dni

Miesiąc zbiorów: około 72 dni po wykiełkowaniu

Dominujące terpeny: Myrcene, Farnesene, Ocimene

Klimat: krótkie lato


Terpeny zawarte w Medusa F1

Myrcene - Myrcene ma silny ziołowy aromat z nutami przypraw. Sam w sobie jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Farnesene - Słodki i owocowy terpen farnesene jest głównym terpenem w skórkach zielonych jabłek. Występuje również naturalnie w wielu innych roślinach, takich jak drzewo sandałowe, imbir, pomarańcze, rumianek i chmiel. Nadaje charakterystyczny zapach, który jest często wykorzystywany przez firmy produkujące perfumy i olejki eteryczne. Jest znany ze swojego uspokajającego działania, szczególnie w walce z bezsennością.

Ocimene - Aromat i smak ocimene są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednakrównież działanie przeciwgrzybicze idlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Kariofilen - Kariofilen charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Dzięki temu jest bardzo świeży. Ma działanie przeciwzapalne i dlatego jest bardzo pomocny w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność střední náročnost
Terpeny Farnesen, Myrcen, Ocimen
Genetyka Sugar Magnolia x American Beauty