LSD AUTO - nasiona samokwitnące 3 szt Barney's Farm

23 points do systemu lojalnościowego
Cena
117 zł

Producent
Barney's Farm

Kod produktu
7883

Dostępny
ks

Ta samokwitnąca , feminizowana odmiana z Barney's Farm została stworzona przez skrzyżowanie genetyki LSD i Super Magnum Auto. Więcej

Opis towaru pochodzi od oficjalnego producenta kraju. Zgodnie z obowiązującym prawem czeskim towary te mają ograniczone zastosowanie i są wykorzystywane wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

LSD AUTO z Barney's Farm

Feminizowana odmiana automatycznie autoflower jest hybrydą genetyków LSD i Super Magnum Auto. Genotyp tej odmiany to 70% indica .

Odmiana ta jest odporna na pleśń, roztocza i zimną pogodę i oferuje wysokie plony.

Nasiona marihuany nadają się zarówno do uprawy w pomieszczeniach , jak i na zewnątrz . W uprawie indoor osiąga plony rzędu 650 gr/m2. Rośliny osiągają wysokość 90-120 cm.

Czas kwitnienia wynosi 64-70 dni.

Genotyp : 70% indica / 30% sativa

Genetyka : LSD x Super Magnum Auto

Wydajność / wewnątrz : 650 gr / m2

Wysokość rośliny : 90-120 cm

Czas kwitnienia : 64-70 dni

Terpeny zawarte w LSD AUTO

mircen Mircen - Jeden z najczęstszych terpenów występujących w konopiach. Ma ziemisty zapach. Można w nim również wyczuć korzenny aromat goździków. Ten terpen jest skoncentrowany głównie w kwiatach rośliny.

Lemoniada Limonen - Terpen ma typowy świeży aromat cytrusów. Jest stosowany jako wspomagająca metoda leczenia problemów z oddychaniem. Działa przeciwzapalnie.

kariofilen Caryophyllene - Ma typowy zapach pieprzu. Nadaje się dla osób cierpiących na częste stany zapalne górnych dróg oddechowych. Ma działanie przeciwbólowe, które może pomóc złagodzić ból różnego pochodzenia.

grzebień Kamfen - Zapach tego terpenu przypomina aromat drzew iglastych. Kamfen ma niezwykłe właściwości przeciwutleniające. Stosowany jest w medycynie i dermatologii, gdzie stosowany jest jako preparat miejscowy w leczeniu problemów skórnych (egzema, łuszczyca).

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność mały
Terpeny kamfen, karyofylen, limonen, myrcen
Genetyka LSD, Super Magnum Auto