LSD-25 Auto - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 3 szt Fast Buds

25 do systemu lojalnościowego
Cena
126 zł z VAT-em

Producent
Fast Buds

Kod produktu
8845

Dostępny
ks

LSD-25 to automatycznie kwitnąca odmiana z dominacją Indica i krótkim okresem wzrostu wynoszącym zaledwie 8-9 tygodni. Odmiana ta zawiera dużą ilość kannabinoidów. Więcej

Opis automatycznie kwitnących nasion marihuany LSD-25 Auto pochodzi od oficjalnego producenta Fast Buds. Ze względu na obowiązujące w Czechach przepisy, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich. (więcej)

Automatycznie kwitnące nasiona marihuany LSD-25 Auto od Fast Buds

LSD-25 Auto to krzyżówka Mazar-i-Sharif i Skunk #1, znana jako L.S.D. i Canadian Ruderalis. Jest to bezpretensjonalna automatycznie kwitnąca roślina z dominacją Indica, która daje wysokie plony.

Rośliny osiągają wysokość 70-120 cm. LSD-25 jest łatwa w uprawie i nie wymaga specjalnej pielęgnacji, z wyjątkiem regularnego podlewania. Jest zatem idealna dla początkujących. Plony wahają się od 450-500 gr/m2 indoor lub 50-250 gr/roślinę outdoor.

Pąki charakteryzują się masywnym i rozdętym wyglądem, od fioletowego, purpurowego do jasnoróżowego, co czyni tę odmianę jednym z klejnotów serii Fast Buds.

Zawartość THC przekracza 21%. Zawartość CBD na poziomie 1,1% jest niezwykle wysoka jak na odmianę automatycznie kwitnącą.

Podsumowanie podstawowych informacji na temat genetyki konopi LSD-25 Auto

Genetyka.

Genotyp: Sativa 35% / Indica 65%

Wysokość rośliny :70-120 cm

Plon: indoor 400-500 gr/m2, outdoor do 50-250 g/roślinę

Czas kwitnienia:9 tygodni

THC: do 21%

Terpeny zawarte w roślinie konopi LSD-25 Auto:

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Limonen - powszechny, ale tym bardziej obfity terpen o typowym aromacie owoców cytrusowych, w których występuje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii jest stosowany w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost średni (1 - 1,5m)
Trudność malá náročnost