Lowryder Auto - nasiona standaryzowane 10 sztuk, Doctor's Choice

95 do systemu lojalnościowego
Cena
475 zł z VAT-em

Producent
Doctor's Choice

Kod produktu
8950

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Lowryder #2 to następca flagowej odmiany Lowryder od Joint Doctors. Odmiana została wzbogacona o doskonałą genetykę Santa Maria, szczepu znanego z obfitej produkcji żywicy, egzotycznego smaku i gwałtownego odurzenia, jest to hybryda Indica/Sativa pochodząca z Brazylii. Więcej

Opis nasion marihuany Lowryder pochodzi od oficjalnego producenta Doctor's Choice. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Lowryder - standaryzowane nasiona Doctor's Choice

Ta stabilna i kompaktowa odmiana dobrze rośnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.Jedną z mocnych stron Lowryder jest jej wigor - jest to naprawdę łatwa w uprawie odmiana, która poradzi sobie w każdych trudnych warunkach uprawy.

Lowryder ma szeroką gamę smaków, od słodko-gorzkich nut korzennych po sosnowe i kwiatowe. Efekt jest zrównoważony lekką przewagą upalenia Indica, które zapewnia łagodne, kojące doznania.

W 2010 roku odmiana Lowryder #2 znalazła się na liście 10 najlepszych kanadyjskich odmian magazynu High Times.

Szczegóły odmiany Lowryder

Genetyka.

Genotyp.

Wysokość: indoor (30-60 cm) / outdoor(30-60 cm) / szklarnia

Plonindoor: 25-60 g/roślinę

Plon outdoor: 25-60 g/roślinę

Zbiór: 9 tygodni po wykiełkowaniu

THC: średnie

Terpeny zawarte w Lowryder

Ocimen - Aromat i smak ocimenu są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednak również działanie przeciwgrzybicze i dlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Pinen: Jeden z najczęstszych terpenów o świeżym aromacie rozmarynu, bazylii i igieł sosnowych, typowy dla drzew iglastych. Ma znaczące działanie przeciwzapalne i może zwalczać zarazki infekcji, dlatego nadaje się do aromaterapii, na przykład dla osób cierpiących na astmę.

Kariofilen: Pochodzi zeświata przypraw, ziół i warzyw.Ma pieprzny aromat z nutami drzewnymi. Oprócz działania przeciwzapalnego typowego dla innych terpenów, ma również działanie przeciwbólowe i dlatego jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w leczeniu bólu.

Humulen: Terpeny konopne ocharakterystycznym ziemistym, korzennym aromacie z ostrym posmakiem można znaleźć na przykład w imbirze, goździkach lub kolendrze, ale także w chmielu. Jego właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne sprawiają, że nadaje się do inhalacji jako terapia wspomagająca w przypadku problemów z górnymi i dolnymi drogami oddechowymi.

Terpinolen - Terpinolen występuje głównie w rozmarynie i szałwii, które nadają mu charakterystyczny ziołowo-kwiatowy aromat uzupełniony nutami sosny.Ze względu na swój świeży i przyjemny aromat jest szeroko stosowany w przemyśle kosmetycznym. Dodawany jest do mydeł, żeli pod prysznic i perfum. Jest również bardzo skutecznym repelentem, ponieważ jego ziołowy aromat odstrasza owady. W aromaterapii przyczynia się do leczenia bezsenności, zaburzeń snu, lęku, depresji i nadmiernego stresu.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja regularny
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa, indica
Zawartość THC średni (10-15%)
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność malá náročnost
Terpeny humulen, karyofylen, ocimen, pinen, terpinolen
Kategoria Konopie indyjskie