Lemon Pie Auto - nasiona automatycznie kwitnące 5 szt Fast Buds

-16%
Cena
246 zł

Cena standardowa
292 zł

Oszczędzaj
16% (46 zł)

Producent
Fast Buds

Kod produktu
7994

W ciągu 5 dni Śledzić dostępność
ks

Bezpretensjonalna, odporna na szkodniki odmiana oferująca wysokie plony. Ta nowość, nasiona marihuany autoflowering Lemon Pie Auto, została przywieziona do Ciebie przez bank nasion Fast Buds. Więcej

Nasiona marihuany autoflowering Lemon Pie Auto od Fast Buds.

Autokwitnące nasiona konopi odmiany Lemon Pie Auto to hybryda z dominacją indica. Jego zaletą jest bezpretensjonalność i wysoka odporność na szkodniki i grzyby.

Rośliny dorastają do wysokości około 1 metra. Charakteryzują się kolorowymi pąkami o odcieniach czerwieni i różu, produkującymi nadmierne ilości żywicy. Ich dopełnieniem są jaskrawo pomarańczowe i białe słupki.

Rośliny mogą wyprodukować do 550 gr/m2 w ciągu około 8 tygodni.

Nadaje się do umieszczenia wewnątrz i na zewnątrz. W środowisku zewnętrznym zaleca się stosowanie doniczek do umieszczenia roślin.

Zawartość THC w roślinach konopi wynosi do 24%.

Podsumowanie podstawowych informacji o odmianie konopi Lemon Pie Auto.

Genotyp: hybryda (indica/sativa)

Genetyka: Lemon Pie Auto

Czas kwitnienia: 8-9 tygodni

Wysokość: 80-100 cm

Wydajność w pomieszczeniach: 400-550 g/m²

Wydajność na zewnątrz: 50-170 gr/m²

THC: do 24%

Profil terpenowy roślin konopi Lemon Pie Auto

terpen-limonenLimonene - Często występujący terpen o typowym cytrusowym aromacie. Jest silnym antyoksydantem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii stosowany jest w leczeniu wspomagającym chorób układu oddechowego.

terpen-pinenPinen - Terpen o świeżym aromacie rozmarynu, bazylii i igieł sosnowych, jest typowy dla drzew iglastych. Jego właściwości przeciwzapalne i zdolność do zwalczania zarazków infekcji sprawiają, że w aromaterapii może być stosowany przez osoby cierpiące na astmę.

terpen-myrcenMyrcene - Jeden z najczęściej występujących terpenów w konopiach. Ma ziemisty aromat i ostry aromat goździka. Myrcene koncentruje się głównie w kwiatach rośliny. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak zapalenie kości i stawów oraz reumatyzm.

terpen-karyofylenCaryophyllene - Caryophyllene ma typowy pieprzowy aromat. Nadaje się dla osób cierpiących na częste zapalenia górnych dróg oddechowych. Jego działanie przeciwbólowe może pomóc w łagodzeniu różnego rodzaju bólu.

Lemon_Pie_Auto_semena_Fast_Buds_obsah_THC

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność malá náročnost
Terpeny karyofylen, myrcen, limonen, pinen