Lawenda - 100% naturalny olejek eteryczny 10 ml

Cena
20 zł z VAT-em

Producent
Pěstík

Kod produktu
7311

Dostępny
ks

Olejek lawendowy jest wytwarzany z francuskiej lawendy. Łagodzi przeziębienia, bóle i poprawia jakość snu. Wspiera ogólne zdrowie organizmu. Więcej

Olejek lawendowy (Lavandula angustifolia) 10 ml


Nasz najlepszy, ekologiczny olejek eteryczny z lawendy jest destylowany z parą wodną z oszałamiających kwiatów Lavandula angustifolia (synonim L. L. officinalis i L. vera) rosnących na kaskadowych purpurowych polach na francuskiej wsi.

Chociaż ta kultowa roślina kwitnie w ubogiej, skalistej glebie w wielu częściach świata, Francja nadal uważana jest za jedną z najbardziej znanych lawend na świecie.

W ramach charakterystycznego lawendowego aromatu nasz wyśmienity francuski olej lawendowy ma własne charakterystyczne niuanse słodkich kwiatów i odcieni zieleni, które pochodzą z idealnych bogatych gleb i południowych klimatów słynnych francuskich pól lawendy, co czyni go szczególnie odpowiednim do zastosowań aromaterapeutycznych .ZALETY ZASTOSOWANIA OLEJU


Wpływ olejku lawendowego na przeziębienia, relaksacjęa duchy podnoszą świat przez tysiące lat. Jest szeroko stosowany w aromaterapii i działa jako naturalna pomoc do snu .

Olejek eteryczny z francuskiej lawendy jest użyteczny do formułowania kompozycji, które pomagają oczyścić, sprzyjają łagodzeniu bólu i stanów zapalnych oraz wspomagają gojenie skóry. To świetny wybór do promowania ogólnego zdrowia skóry .

Olejek lawendowy ma również właściwości odstraszające owady i doskonale uzupełnia produkty dla majsterkowiczów. Jego kojące działanie może nawet pomóc w ukąszeniach i użądleniach owadów.

Olejek lawendowy ma również właściwości chłodzące i kojące, które pomagają rozluźnić umysł , łagodzą niepokój i depresję oraz wywołują spokój i relaks. Francuski olejek lawendowy może pomóc na różnych etapach zdrowia reprodukcyjnego kobiety, szczególnie w okresie menopauzy , i ma rzadką zdolność łagodzenia stresu i emocji wywołanych przezcykl hormonalny.

Parametry

Gatunek Levandule
Terpeny karyofylen, linalool
Tom 10 ml