L.A. Peyote Kush - feminizowane nasiona konopi 5 sztuk, Seedsman

31 points do systemu lojalnościowego
Cena
156 zł

Producent
Seedsman

Kod produktu
8818

Dostępny
ks

Posiadająca wszystkie cechy klasycznej, czystej odmiany Kush,The White OG jest obowiązkowym dodatkiem do Twojej kolekcji w tym roku. Zawartość THC wzrasta do 24%. Więcej

L.A. Peyote Kush - feminizowane nasiona marihuany z banku nasion Seedsman

L.A. PeyoteKush to odmiana z dominacją Indica, wyhodowana przez skrzyżowanie sklonowanego L.A. Kush z Peyote Purple. Pochodzenie L.A. Kush jest owiane tajemnicą, według niektórych twierdzeń wywodzi się z fenotypu OG Kush, prawdopodobnie skrzyżowanego z Diesel. Inna wersja twierdzi również, że pochodzi z Orange County w Kalifornii. Peyote Purple jest krzyżówką wsteczną S1 Bubba Kush i znana jest z wysokiej zawartości THCoraz głęboko fioletowego, prawie czarnego wyglądu pod koniec kwitnienia.

L.A. Kush to w 90% Indica, a jej kwitnienie trwa od 8 do 9 tygodni.

Peyote Purple to kolejna odmiana o genetyce 90% Indica, która była krzyżowana wstecznie przez kilka pokoleń w celu utrwalenia jej właściwości. Roślina ta również potrzebuje od 8 do 9 tygodni, aby zakwitnąć, zanim będzie gotowa do zbiorów i produkuje średnie plony, ale nie przeciętne chwasty.

Miętowy, ziemisty aromat mentolu i sosny ma pewne nuty oleju napędowego.

Szczegóły odmiany L.A. Peyote Kush

Genotyp.

Genetyka: L.A. Kush x Peyote Purple

Czas kwitnienia: 56-63 dni

Plon: średni

THC: 25%

Terpeny zawarte w tej odmianie

Mentol - trudno byłobynam cieszyć się mojito bez mięty pełnej mentolu. Jej świeży i chłodzący aromat jest znany każdemu. Mentol, który występuje również w roślinach marihuany, jest dodawany do gumy do żucia i pasty do zębów.bardziej znane jest jego zastosowanie w medycynie, gdzie bada się jego potencjał przeciwnowotworowy.
Humulen - terpen o charakterystycznym ziemistym, korzennym aromacie z ostrym posmakiem występuje w roślinach konopi, imbirze, goździkach lub kolendrze, ale także w chmielu. Jego właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne sprawiają, że nadaje się do inhalacji jako terapia wspomagająca w przypadku problemów z górnymi i dolnymi drogami oddechowymi.

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Trudność malá náročnost
Genetyka Purple