L.A. Peyote Kush - feminizowane nasiona konopi 5 sztuk, Seedsman

30 do systemu lojalnościowego
Cena
153 zł z VAT-em

Producent
Seedsman

Kod produktu
8818

Dostępny
ks

Posiadająca wszystkie cechy klasycznej, czystej odmiany Kush,The White OG jest obowiązkowym dodatkiem do Twojej kolekcji w tym roku. Zawartość THC wzrasta do 24%. Więcej

L.A. Peyote Kush - feminizowane nasiona marihuany z banku nasion Seedsman

L.A. PeyoteKush to odmiana z dominacją Indica, wyhodowana przez skrzyżowanie sklonowanego L.A. Kush z Peyote Purple. Pochodzenie L.A. Kush jest owiane tajemnicą, według niektórych twierdzeń wywodzi się z fenotypu OG Kush, prawdopodobnie skrzyżowanego z Diesel. Inna wersja twierdzi również, że pochodzi z Orange County w Kalifornii. Peyote Purple jest krzyżówką wsteczną S1 Bubba Kush i znana jest z wysokiej zawartości THCoraz głęboko fioletowego, prawie czarnego wyglądu pod koniec kwitnienia.

L.A. Kush to w 90% Indica, a jej kwitnienie trwa od 8 do 9 tygodni.

Peyote Purple to kolejna odmiana o genetyce 90% Indica, która była krzyżowana wstecznie przez kilka pokoleń w celu utrwalenia jej właściwości. Roślina ta również potrzebuje od 8 do 9 tygodni, aby zakwitnąć, zanim będzie gotowa do zbiorów i produkuje średnie plony, ale nie przeciętne chwasty.

Miętowy, ziemisty aromat mentolu i sosny ma pewne nuty oleju napędowego.

Szczegóły odmiany L.A. Peyote Kush

Genotyp.

Genetyka: L.A. Kush x Peyote Purple

Czas kwitnienia: 56-63 dni

Plon: średni

THC: 25%

Terpeny zawarte w tej odmianie

Mentol - trudno byłobynam cieszyć się mojito bez mięty pełnej mentolu. Jej świeży i chłodzący aromat jest znany każdemu. Mentol, który występuje również w roślinach marihuany, jest dodawany do gumy do żucia i pasty do zębów.bardziej znane jest jego zastosowanie w medycynie, gdzie bada się jego potencjał przeciwnowotworowy.
Humulen - terpen o charakterystycznym ziemistym, korzennym aromacie z ostrym posmakiem występuje w roślinach konopi, imbirze, goździkach lub kolendrze, ale także w chmielu. Jego właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne sprawiają, że nadaje się do inhalacji jako terapia wspomagająca w przypadku problemów z górnymi i dolnymi drogami oddechowymi.

Pinen - Pinen ma świeży ziołowy aromat. Może oferować szereg potencjalnie terapeutycznych efektów i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia astmy i infekcji dróg oddechowych.

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność średni
Lokalizacja w środku, outdoor
Trudność malá náročnost
Genetyka Purple