King Cheese Szybka wersja - nasiona feminizowane 3 szt Cannapio

Szybkie kwitnienie
Cena
70 zł z VAT-em

Producent
Cannapio

Kod produktu
8113

Dostępny
ks

Szczep Cheese to legenda pochodząca z Wielkiej Brytanii. Ta popularna odmiana jest teraz dostarczana przez Cannapio w wersji Fast, z krótszym czasem kwitnienia. Nowość na rok 2022 - King Cheese Fast Version Więcej

King Cheese Fast Version - Feminizowane nasiona konopi z Cannapio

Unikalne połączenie starej szkoły Afghani i genetyki Skunk dało początek popularnej odmianie Cheese, która stała się doceniana i kochana na całym świecie.

Ta legenda jest teraz przyniesiona do Ciebie w wersji Fast. Są to feminizowane nasiona marihuany o krótszym czasie kwitnienia niż klasyczne odmiany feminizowane.

Indica - dominująca odmiana konopi King Cheese może być umieszczona zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Rośliny marihuany dorastają do wysokości około 1,5 metra. Jednak w warunkach zewnętrznych mogą dorastać do ponad 2 metrów wysokości.

Szczegóły dotyczące King Cheese Fast Version

Genotyp.

Genetyka: Old School Skunk x Afghani

Czas kwitnienia: 7 - 8 tygodni

Wydajność w pomieszczeniach: 450 - 500 g/m²

Plon na zewnątrz: 550 - 600 g/roślinę

Wysokość w pomieszczeniach: 60 - 100 cm

Wysokość zewnętrzna: 130 - 200 cm

THC: 17 %.

Terpeny zawarte w roślinie konopi King Cheese Fast Version

karyofylenCaryophyllene - Caryophyllene charakteryzuje się pieprznym aromatem z nutami drzewnymi. Konopie mają gładki, płynny smak z nutami aromatycznymi. Ma działanie przeciwzapalne, dlatego jest świetną pomocą w leczeniu stanów zapalnych górnych i dolnych dróg oddechowych.

limonenLimonene - Limonene jest jednym z najczęściej stosowanych terpenów. Ze względu na swój cytrusowy aromat i działanie przeciwzapalne stosowany jest wspomagająco przy problemach z układem oddechowym.

myrcenMyrcene - Najbardziej rozpowszechniony terpen występujący w roślinach konopi. Jego zapach jest bardzo ziemisty i pikantny z nutą piżma. Myrcene jest skoncentrowany głównie w kwiatach konopi. Ma działanie antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

King-Cheese-Fast-Version-Cannapio-THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp indica
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen
Genetyka Afghani, Skunk
Batch King Cheese Fast Version 04/2023