Jamaican Pearl - 5 nasion feminizowanych Sensi Seeds

Działanie -35%
22 do systemu lojalnościowego
Cena
112 zł z VAT-em

Cena standardowa
172 zł z VAT-em

Oszczędzaj
35% (60 zł)

Producent
Sensi Seeds

Kod produktu
8907

Dostępny
ks

Jamaican Pearl w wersji feminizowanej od Sensi Seeds. Duży udział sativy. Więcej

Opis nasion marihuany Jamaican Pearl pochodzi od oficjalnego producenta Sensi Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem Republiki Czeskiej, produkt ten ma ograniczone zastosowanie i jest przeznaczony wyłącznie do celów kolekcjonerskich.(więcej)

Feminizowane nasiona marihuany Jamaican Pearl od Sensi Seeds

Feminizowane nasiona marihuany Jamaican Pearl zostały stworzone z Early Pearl i Marley's Collie. Niezwykła i oryginalna genetyka nadała jej doskonałe właściwości i nieskazitelne cechy. Ponieważ jest to prawie czysta sativa, odmiana ta jest bardzo wyjątkowa. Te feminizowane nasiona mają wysoki procent sativy.

Spędziliśmy wiele lat na ulepszaniu tej genetyki, aby była w stanie działać w naszych trudnych warunkach.Wykorzystaliśmy Marley's Collie jako roślinę mateczną i zapyliliśmy ją męską Early Pearl, znaną z wysokich plonów i szybkiego kwitnienia.

Powstała krzyżówka jest spójna, pełna wigoru i rośnie szybciej niż zwykle w przypadku sativy. Jej zaletą jest możliwość sadzenia na zewnątrz.

Te doskonałe nasiona marihuany Jamaican Pearl potrzebują9-11 tygodni,aby zak witnąć i dlatego w naszym klimacie mogą byćskutecznie uprawiane tylkow pomieszczeniach. Jeśli jednak posiadasz dobrej jakości szklarnię, możesz z powodzeniem uprawiać je na zewnątrz i cieszyć sięogromnymi pl onami.

Szczegóły feminizowanej odmiany Jamaican Pearl

Genetyka: Sativa 85% Indica 15%

Czas kwitnienia : od sierpnia do końca października

Plon : 400 g

Wysokość rośliny: do 3 m

Terpeny zawarte w Jamaican Pearl

Myrcene - ma właściwości przeciwzapalne. Może więc być pomocny w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu lub innych chorób zapalnych stawów.

Kariofilen - ma pikantny odcień. Jest również odpowiedni w przypadku problemów z układem oddechowym i bólu różnego pochodzenia.

Humulen - jego aromat jest dość wyraźny. Jest szczególnie ceniony za swoje działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. W rezultacie terpen ten jest często stosowany w inhalacjach terapeutycznych w celu rozluźnienia górnych i dolnych dróg oddechowych. Osoby cierpiące na częste infekcje zatok, jamy nosowo-gardłowej, oskrzeli lub tchawicy z pewnością docenią jego właściwości.

Ocimene - Występujew ziołach, zwłaszcza w bazylii. Maraczej słodki, kwiatowy zapach, dlatego jest często stosowany w perfumach. Przyczynia się do leczenia problemów skórnych (grzybice, infekcje skóry).

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu długi (10+ tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość CBD niski (do 1%)
Zawartość THC wysoki (15-20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku, outdoor, szklarnia
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Wycena nieznany
Trudność střední náročnost
Terpeny humulen, karyofylen, myrcen, ocimen
Genetyka Marley´s Collie, Early Pearl