Hyperion F1 - automatycznie kwitnące nasiona marihuany 3 sztuki, Royal Queen Seeds

Działanie -46% Szybkie kwitnienie
27 do systemu lojalnościowego
Cena
137 zł z VAT-em

Cena standardowa
255 zł z VAT-em

Oszczędzaj
46% (118 zł)

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
8729

Dostępny
ks

Odmianahybrydowa Hyperion F1 masolidną genetykę i przyjemny aromat przypominający sosnę, ziemię i przyprawy. Szczyci się niezrównaną jednorodnością i wigorem. Więcej

Opis pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Zgodnie zobowiązującym prawem Republiki Czeskiej, towary te mają ograniczone zastosowanie i są przeznaczone wyłącznie do celów kolekcjonerskich. (więcej)

Samopłodne nasiona Hyperion F1 od Royal Queen Seeds

Daj się oświecić bogu słońca, od którego pochodzi nazwa Hyperion F1.

Hyperion to prawdziwa hybryda F1, która ma silną genetykę z wsobnych linii Amnesia, Lemon i hiszpańskiej odmiany automatycznej Sin Tra Bajo. Ta wysoce produktywna i silna odmiana automatycznie kwitnąca jest bogata w kannabinoidy i terpeny, a także jest jedną z najbardziej wydajnych odmian w gamie F1.

Ze względu na swoje genetyczne pochodzenie, Hyperion F1 jest zdominowany przez świeży sosnowy i ziołowy aromat, któremu towarzyszą głębokie ziemiste i pieprzne nuty. Jej długie pąki są pełne żywicy, która zawiera ogromne ilości kannabinoidów i terpenów, w tym mircen, ocmien, farnsen, terpinelen, haryofilen i humulen.

Hyperion F1: hybryda o wysokiej wydajności

Hyperion to jedna z najwyższych odmian F1. Nasiona tej odmiany dają początek jednolitym i stabilnym odmianom automatycznie kwitnącym, które osiągają ogromną wysokość i są idealne do otwartych ogrodów. Rośliny tej odmiany rosną bardzo szybko i wytwarzają wiele gałęzi z ogromną liczbą pędów. Odmiana ta potrzebuje około 55 dni na kwitnienie i będzie gotowa do zbiorów w 85 dni od wykiełkowania. Hyperion F1 odwdzięczy się dużymi pędami z ogromną ilością żywicy, która będzie pachnieć w całym ogrodzie.

Szczegóły odmiany Hyperion F1

Sprzęt genetyczny: Amnesia x Lemon x Sin Tra Bajo Automatic

Wersja.

Genotyp.

Zawartość THC: bardzo wysoka

Plon : XXL

Wysokość : 60 - 90 cm

Kwitnienie: 50 - 55 dni

Miesiąc zbiorów: 80-85 dni po wykiełkowaniu

Dominujące terpeny: Farnesene, Myrcene, Ocimene, Terpinolene

Klimat: krótkie lato


Terpeny w Hyperion F1

Myrcene - Myrcene ma silny ziołowy aromat z nutami przypraw. Sam w sobie jest bardzo silnym przeciwutleniaczem i ma właściwości przeciwzapalne. Przyczynia się do leczenia udaru mózgu, choroby zwyrodnieniowej stawów, reumatyzmu i chorób zapalnych.

Farnesene - Słodki i owocowy terpen farnesene jest głównym terpenem w skórkach zielonych jabłek. Występuje również naturalnie w wielu innych roślinach, takich jak drzewo sandałowe, imbir, pomarańcze, rumianek i chmiel. Nadaje charakterystyczny zapach, który jest często wykorzystywany przez firmy produkujące perfumy i olejki eteryczne. Jest znany ze swojego uspokajającego działania, szczególnie w walce z bezsennością.

Ocimene - Aromat i smak ocimene są urzekające, dość słodkie z subtelnymi nutami kwiatowymi. Podobnie jak inne terpeny, ocimen ma właściwości przeciwzapalne. Ma jednak równieżdziałanie przeciwgrzybicze idlatego jest szeroko stosowany w leczeniu infekcji.

Terpinolen - Przyczynia się do leczenia bezsenności, lęku, depresji, stresu lub zaburzeń snu. Jest stosowany w przemyśle kosmetycznym ze względu na swój świeży zapach, który charakteryzuje się nutami sosny i ziół z nutą kwiatowego aromatu.

Parametry

Typ kwitnienia autokwitnące
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu krótki (do 8 tygodni)
Genotyp fifty-fifty
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja outdoor
Wzrost maly (do 1 m)
Trudność střední náročnost
Terpeny Farnesen, Myrcen, Ocimen, Terpinolen
Genetyka Amnesia x Lemon x Sin Tra Bajo Automatic