Hulkberry - nasiona feminizowane 3 szt Royal Queen Seeds

Cena
75 zł

Producent
Royal Queen seeds

Kod produktu
7922

Dostępny
ks

Gdzieś w Górach Skalistych w Kolorado w USA starły się siły plemion OG Kush i Strawberry Diesel. Rezultatem jest feminizowana odmiana Hulkberry przepełniona kannabinoidem THC. Te wysokiej jakości nasiona konopi pochodzą z banku nasion Royal Queen Seeds. Więcej

Opis feminizowanych nasion Hulkberry pochodzi od oficjalnego producenta Royal Queen Seeds. Zgodnie z obowiązującym prawem czeskim towary te mają ograniczone zastosowanie i są wykorzystywane wyłącznie do celów kolekcjonerskich.

Hulkberry — feminizowane nasiona marihuany od Royal Queen Seeds

Te wysokiej jakości feminizowane nasiona konopi pochodzą z holenderskiego banku nasion Royal Queen Seeds. Wywodzą się z amerykańskiego Kolorado. Ta silna odmiana Hulkberry powstała dzięki skrzyżowaniu dwóch udanych odmian konopi z USA, OG Kush i Strawberry Diesel .

Stał się bardzo popularny ze względu na wysoką zawartość kannabinoidów – zwłaszcza kannabinoidu THC, którego zawartość sięga nawet 27%.

Rośliny marihuany Hulkberry mają dominujący genotyp sativa .

Czas kwitnienia tej feminizowanej odmiany wynosi 9-10 tygodni. Odmiana Hulkberry jest mało wymagająca i ma dobre właściwości wzrostu. W łagodnym klimacie jest bardziej odpowiedni do umieszczenia w pomieszczeniu .

Genetyka OG Kush

Tajemnicza genetyka, która jest budulcem wielu rodzajów konopi. Jego pochodzenie jest nieznane. Ten szczep został prawdopodobnie stworzony przez połączenie odmian Chemdawg i Hindu Kush. OG Kush ma wysoką zawartość kannabinoidowego THC. Średnio jest to około 22%. Jest to hybryda o zrównoważonym stosunku sativy i indica.

Szczegóły odmiany Hulkberry

Genotyp : Sativa 65% Indica 35%

Genetyka : OG Kush x Strawberry Diesel

Wydajność wewnętrzna : 400 - 450 g/ m2

Wydajność na zewnątrz : 650 - 700 g/roślinę

Wysokość wewnętrzna : 80 - 140 cm

Wysokość na zewnątrz : 160 - 200 cm

Czas kwitnienia : 9-11 tygodni

Miesiąc zbiorów : koniec września

THC : 27%

Terpeny zawarte w roślinach konopi Hulkberry

terpen myrcen Mircen - Jest to najczęstszy terpen występujący w roślinach marihuany. Jego mocny ziołowy aromat z subtelnym akcentem korzennym sprawia, że piżmo jest jeszcze wyjątkowe. Znajdziemy go również np. w trawie cytrynowej, tymianku czy liściu laurowym i chmielu. W roślinie konopi koncentruje się głównie w kwiatach. Przyczynia się do leczenia wielu chorób zapalnych, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawów czy reumatyzm.

terpen limon Limonen - Powszechny, ale jeszcze bogatszy terpen o typowym aromacie cytrusów, w których się znajduje, jest silnym przeciwutleniaczem o działaniu przeciwzapalnym i przeciwwirusowym. W aromaterapii znajduje zastosowanie w równoczesnym leczeniu chorób układu oddechowego.

kariofilen Caryophyllene - Terpen ze świata przypraw, ziół i warzyw charakteryzuje się pikantnym aromatem z nutami drzewnymi. Poza działaniem przeciwzapalnym typowym dla innych terpenów ma również działanie przeciwbólowe, dzięki czemu jest pomocny nie tylko w leczeniu chorób zapalnych, ale także w łagodzeniu bólu.

terpen pinen Pinen - Jeden z najpopularniejszych terpenów o świeżym zapachu rozmarynu, bazylii i igieł sosnowych, typowy dla drzew iglastych. Dzięki działaniu przeciwzapalnemu i zdolności do radzenia sobie z drobnoustrojami infekcji jest odpowiedni dla osób cierpiących na astmę w ramach aromaterapii.

Feminizowane nasiona Hulkberry - wskaźnik THC

Parametry

Typ kwitnienia fotoperiod
Wersja sfeminizowany
Długość kwiatu średni (8-10 tygodni)
Genotyp sativa
Zawartość THC bardzo wysoki (nad 20%)
Wydajność wysoki
Lokalizacja w środku
Wzrost duży (powyżej 1,5m)
Trudność mały
Terpeny karyofylen, limonen, myrcen, pinen
Genetyka OG Kush