Herbliz - delikatny balsam do ciała z olejem konopnym - 250 ml

Dostępność
Produkt nie jest już w ofercie

Producent
Herbliz

Kod produktu
8494

HERBLIZ Miękki balsam do ciała z olejem konopnym, olejem jojoba, olejem z dzikiej róży i brązowymi algami dla aksamitnie miękkiej skóry! Więcej

Zapewnia intensywne nawilżenie, szybko się wchłania i pozostawia skórę aksamitnie miękką. HERBLIZ Delikatny balsam do ciała oparty jest na intensywnie odżywczej mieszance bogatych w składniki odżywcze olejów roślinnych, takich jak olej z nasion konopi, oliwek, jojoba i aloesu.Olejek z dzikiej róży zapewnia owocowo-słodki zapach. Zapewnij swojej skórze jedwabistą miękkość dzięki balsamowi do ciała HERBLIZ Soft!

Składniki produktu:

Organiczny olej konopny: jeden z absolutnych "super olejów"!Olej konopny, pełen niezbędnych składników odżywczych, jest najbardziej naturalnym i najbogatszym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych.Ponieważ specjalna struktura kwasów tłuszczowych oleju konopnego jest bardzo podobna do struktury naszej skóry, może być wchłaniana bardzo szybko i zapewnia doskonałą kondycję, aby utrzymać skórę miękką i elastyczną.

Organiczny ekstrakt z liści Aloe Vera.

Organiczne Masło Shea: Zawiera wiele kwasów tłuszczowych, które występują naturalnie w barierze skórnej, dzięki czemu jest szczególnie skuteczne w pielęgnacji skóry.Stosowany jest w kremach jako wysokiej jakości naturalny składnik tłuszczowy.

Organiczny olej z dzikiej róży: zawiera duże ilości kwasu alfa-linolenowego i witamin. Szczególnie lekki i szybko wchłaniający się olej dla delikatnej w dotyku skóry.

Ekstrakt z brązowych wodorostów: bogaty w kwas alginowy i jego sole, alginiany, a także karagen i unikalne polisacharydy, które są szczególnie ważne dla przemysłu kosmetycznego.Dodatkowo ekstrakt z alg działa jako wymiatacz wolnych rodników.

Organiczny olej jojoba: W rzeczywistości nie jest to w ogóle olej, ale płynny wosk. Jego skład pomaga zwiększyć i utrzymać wilgoć skóry, dlatego jest dobry dla suchej, zniszczonej skóry i włosów.

Organiczna oliwa z oliwek: jest to olej roślinny składający się głównie z lipidów podobnych do skóry, które uzupełniają i wspierają barierę skórną.Gliceryna jest również bardzo łatwa do rozprowadzenia.Jest naturalnym środkiem nawilżającym.Gliceryna jest naturalnym elementem tzw. naturalnego czynnika nawilżającego skóry (NMF).

Propanediol.

Alkohol cetylowy i alkohol cetearylowy: Są to tak zwane alkohole tłuszczowe i są często stosowane jako baza do kremów i maści.

Eugenol: Jest to naturalny zapach, który intensywnie pachnie goździkami.

Parametry

Tom 250 ml
Forma CBD Balsam